Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

7Zipper – Android için Rar, Zip, Tar.gz ve Jar Dosya Açma Programı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 rating, 3 votes)
Loading...

7Zipper ile zip ve daah birçok uzantıdaki dosyayı kolayca açabilir, oluşturabilir ve çeşitli şekillerde işleyebilirsiniz. Uygulamanın son sürümü 1.9.8 olurken Android 2.1 ve üzeri çoğu akıllı telefon ve tablette çalışabiliyor.

Zip ve rar başta olmak üzere zip, alz, egg, tar, tar.gz, tar.bz2, gz, bz2, rar, jar, 7zip, lzh gibi birçok arşiv dosyasını açabilen ve yönetebilen bir dosya yönetici arıyorsanız 7Zipper işinizi görecektir. Arşiv dosyalarınızı kopyalayın, yapıştırın, çıkartın, silin veya yeniden adlandırın tüm bu işlemleri 7Zipper hızlı ve kolay birşekilde yapabiliyor. Uygulamanın özellikleri arasında neler var bunlara göz atalım:

Zip dosya açıcıdan daha çok bir dosya yönetici uygulama olan 7Zipper‘le çoklu seçim yapabilir, arşiv dosyalarını açıp içerisindeki istemediğiniz dosyaları silebilir veya değiştirebilir, yedekleyebilir,, resim görüntüleyici ile arşiv dosyalarınızdaki resimleri görüntüleyebilir, SWF dosyaları görebilir, Sistem bilgilerini izleyebilir, FTP istemcisine bağlanabilir, resimleri boyutlandırabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

7Zipper – Android için Rar, Zip, Tar.gz ve Jar Dosya Açma Programı Ekran Görüntüleri:

7Zipper 1 7Zipper 3 7Zipper 2

7Zipper_1_9_8 indirAPK.com ]

7Zipper – Android için Rar, Zip, Tar.gz ve Jar Dosya Açma Programı BENZER İÇERİKLER
7Zipper – Android için Rar, Zip, Tar.gz ve Jar Dosya Açma Programı YAPILAN YORUMLAR

  • Muhammet şahin
    7 sene önce

    Bunun şifresi ne?

  • nuri yılmaz
    7 sene önce

    Tüm sıkıştırma programlarını açan nadir uygulamalardan birisi ve ücretsiz 🙂