Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Age of Kings Skyward Battle APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Age of Kings Skyward Battle APK indir

Age of Kings Skyward Battle APK Uygulama indir

Dünya ya hükmet için bütün gireceğin savaş oyunun da galip çıkmak zorundasın. Elinde sana verilmiş olan silah oyunu kabiliyetlerini, yapacağın strateji ve taktikler ile savaş oyunu alanlarına aktaracaksın. Hükümdar olmak bu android apk indir uygulama oyunun da bile zordur. Bu nedenle Age of Kings Skyward Battle APK indir android uygulama oyunun da seçeğin savaşçılarına çok dikkat et. Çünki apk indir uygulama oyunun da her savaşçının kendine özgü yetenekleri ve silah oyunu gücü vardır. Age of Kings Skyward Battle APK indir android uygulama programın da senin bu amacına hizmet edecek olan yüzlerce kahraman arasından istediklerini seçecek ve birlikte dünyayı fethedeceksiniz.

Age of Kings Skyward Battle APK indir Android Oyun Özellikler
Görsel 3D grafik efektleri ve ses efektlerinin iyi bir şekilde apk indir oyunu içersin de yerleştirildiklerini görüyoruz. Ancak eski flash player apk oyunlarında ki gibi artık bu tarz oyunlarda masumiyet aramayacaksınız. Herşey daha canlı daha arkade, aksiyon ve eğlencenin bir arada olduğu android uygulama indir oyunları piyasaya hakim.

Age of Kings Skyward Battle APK indir android oyun içerisin de bir birinden farklı özelliklere ve yeteneklere sahip savaşçılar ile birliklerini oluştur, savaş oyunun da senin ihtiyacın olacak kaynakları topla ve savaşta askerlerine liderlik et!
Dünya haritasını keşfet, harita üzerindeki sana savaş oyunun da üstünlük sağlayacak olan kaynak yerlerini işgal et, imparatorluk alnını genişlet,düşmanlarını yok et.

Age of Kings Skyward Battle APK indir

Age of Kings Skyward Battle APK indir


Arkadaşlarınla savaş oyunu alanların da silah oyunu güçleriniz ile İttifakını kur, birbirinizin bina inşaatlarını ve teknoloji gelişimini hızlandırın, askerlerinizi toplayın ve düşmanlarınızı yenin. İsterseniz arkadaşlarınız ile birlikte dünyaya hükmedebilirsiniz! Android telefon ve ya tabletiniz de bu apk indir uygulama oyununu heyecanla oynayacaksınız. Vaktiniz nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

DİKKAT! Age of Kings ücretsiz bir oyundur ama oyun içindeki bazı ürünler ödeme gerektirebilir.Ayrıca internet bağlantısı da gereklidir.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Age of Kings Skyward Battle APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 75 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.31.1

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Elex

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Age of Kings Skyward Battle_v1.31.1_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Age of Kings Skyward Battle APK indir BENZER İÇERİKLER
Age of Kings Skyward Battle APK indir YAPILAN YORUMLAR