Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AgingBooth – Fotoğraflarınızı Yaşlandırın ve Yaşlanınca Nasıl Olacağınızı Görün

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 rating, 5 votes)
Loading...

AgingBooth Android APK indir ile resimlerinizi yaşlandırabilir yüzünüz kırış kırış olunca nasıl görüneceğinizi bir miktarda olsa görebilirsiniz. PiVi & Co’nun bu başarılı yazılımını indir APK, Android Uygulama indir bakın nasıl çalışıyor..

Android Play Store’un eğlence kategorisinde yer alan AgingBooth kategorisinin en popüler uygulamalarından birisi resim işleme özellikleri öyle iyi ki yüz göz ve çene yapınızı ele alarak sizin bir nevi yaşlıklık profilinizi çıkartarak buna göre yüzünüze kırışıklıklar ekliyor ve saçlarınızı da beyazlatarak sizi adeta bir yaşlı yapıyor. Oldukça eğlenceli bulduğumu bu uygulama ile galerinizden bir resim seçebilir veya yeni resim çekerek direk yaşlandırmasını sağlayabilirisiniz. AgingBooth ile yaşlandıracağınız resimin yüzden görünüm olmasına dikkat edin aksi halde işlemeyebilir. Yaşlandırılan foroğrafları paylaşabilme, galeride listeleyebilme, önceki ve sonraki hali şeklinde görebilme gibi işlemleri halledebilen AgingBooth internet bağlantısıda gerektirmiyor.

AgingBooth – Fotoğraflarınızı Yaşlandırın ve Yaşlanınca Nasıl Olacağınızı Görün Ekran Görüntüleri:

AgingBooth 1 AgingBooth 2 AgingBooth 3

AgingBooth – Fotoğraflarınızı Yaşlandırın ve Yaşlanınca Nasıl Olacağınızı Görün Kullanıcı Yorumları:

Buğra Şener: Çok güzel ve ilginç bir uygulama olmuş. Tebrik ederim. Ben bu uygulamayı bir süre için indirdim ve indirdiğimden beride güzel çalışıyor. Ama tabi insan çok bakınca sıkılabilir. Bende sıkıldım ve uygulamayı sildim.

Fatih Köse: Gerçekten çok eğlenceli bir uygulama. Android telefonlar için yapılan bu güzel  apk oyun veya android download ile indire bilir. Yaşlandığınızda yüzünüzün nasıl görünebileceğini gösteriyor. Bir süre sonra uyguladığı efektlerin standart olduğunu hissediyorsunuz. Yine de eğlenceli ve emek verilmiş bir uygulama.

Cenk Albayrak: Kameradan veya telefondan bir resim ekleyip Android APK indir veya indir APK dan yüklediğiniz uygulamayı açarak, fotoğraftaki kişiyi otomatik yaşlandırıyorsunuz. Yaşlandırma o kadar başarılı ki, yaşlı halimi görünce aynı babama benzediğimi gördüm. Eğlenmek için telefonunuzda veya tabletinizde olması gereken bir program. Ayrıca bunu indirdikten sonra mixbooth programını da indirin. Daha çeşitlileri de karşınıza çıkacak

AgingBooth indirAPK.com ]

AgingBooth – Fotoğraflarınızı Yaşlandırın ve Yaşlanınca Nasıl Olacağınızı Görün BENZER İÇERİKLER
AgingBooth – Fotoğraflarınızı Yaşlandırın ve Yaşlanınca Nasıl Olacağınızı Görün YAPILAN YORUMLAR