Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

AirDroid Android on Computer APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

AirDroid Android on Computer APK Uygulama indir

AirDroid, ile artık Andriod telefonunuza ya da tabletinize istediğiniz her yerde Windows’dan, Mac’den ya da webden, işletim sistemleri ile kablosuz internet bağlantısıyla ücretsiz ulaşmanızı ve yönetmenizi sağlar.
Daha İyi Geniş Büyük Ekran İmkanı Sunar.
AirDroid Android on Computer APK indir android uygulama programı sayesin de bilgisayara yansıtmış olduğunuz bütün android telefon yada android tabletinizde ki yapacağınız aramalar, tanıdıklarınıza atacağınız kısa mesajlar ve uygulamama bildirimleri yansıtmış olduğunuz büyük bilgisayar ekranın da görünür.


AirDroid Android on Computer APK indir android uygulaması sizlere alışmış olduğunuz klavye ve mause ile android telefon yada tabletinizi kontrol etmek ve daha hızlı işlem yapmak mümkün.

Sosyal medyayı takip ediyorsunuz ve Android telefonunuzdan bağlanıyorsunuz. Çok sevdiğiniz fotografları, videoları bilgisayardan kontrol et. Facebook, WhatsApp, İnstagram, WeChat ve Line gibi, APK android uygulamalarını bilgisayarında geniş ekran ile kullan. (bazı aygıtlarda root gerekli olabilir)
AirDroid Android on Computer APK indir ile bilgisayarınızdan yapabileceğiniz uygulamalar

 1. Dosyave Doküman Aktarımı: Android telefonunuz yada android tabletiniz ile bilgisayar arasında dosyaları ve dökümanları herhangi bir ağda aktar.
 2. Bildirimleriniz Yönetin: Android telefon yada tabletinizden kullanmak istediğiniz uygulamalardan gelen telefon bildirimlerini bilgisayara ekranına yansıt.
 3. AirDroid Android on Computer APK indir: Bütün sosyal medya uygulamalarını android oyunları kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştır. Facebook, İnstagram, WhatsApp, WeChat ve Line gibi. (root gereklidir, sadece AirDroid Windows ve Mac)
 4. Android Telefonunuzda ki Rehber: Telefonda ki tüm rehberinizi görüntüler ve üzerin de düzeltme yaparsınız..
 5. Fotograf, Müzik ve Videolar: Android telefon yada tabletinizde ki müzik ve videoları oynat ve yönet ve Anroid cihazlarınız ile bilgisayar arasında aktarma yap.
 6. AirDroid Android on Computer APK indir ile android telefon ekran görüntüsü: Anroid apk indir uygulaması sayesin de android aygıtının gerçek ekran görüntüsünü gör, ve anlık ekran görüntüsü al. (root gereklidir)
 7. Android Uygulamalar: .APK indir sitelerinden yapmış olduğunuz APK uygulamalarını,apk oyun, dosyalarını içe ve dışa aktarma yap.
 8. Uygulama Programı ile URL Gönderme: Anroid telefon yada android tabletinizden android oyun indir ve android uygulama indir,android apk indir gibi bir url’yi bilgisayar ekranına gönder ve varsayılan tarayıcıyla aç.
 9. Android Pano: Android telefonda ki pano içeriğini Android ve bilgisayarınla paylaş

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

AirDroid – Android on Computer APK indir özellikleri:

 • Apk Uygulama Boyut: Cihaza göre değişir
 • Apk Uygulama Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir
 • Apk Uygulama için Gereken Android sürümü: Cihaza göre değişir
 • Apk Uygulama Sunan: SAND STUDIO
 • Apk Uygulama Dil: İngilizce
 • Apk Uygulama Lisans: ücretsiz
 • Apk UygulamaKategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
 • Apk Uygulama DosyaTürü: Apk, APK indir
 • Apk Uygulama İndirme Türü: apk,Apk indir

AirDroid Android on Computer APK indir YAPILAN YORUMLAR