Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bad Piggies HD – 2012’nin En İyi Android Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Birçok oyun inceleme platformu tarafından 2012’nin en iyi mobil oyunu seçilen Bad Piggies, HD versiyonu ile şimdi bizlerle.

Ödüllü yapımcı Rovio tarafından geliştirilen Bad Piggies HD‘de Angry Birds serisinden biraz daha uzaklaşarak zekamızı kullanacağız ve kötü domuzların kendi araçlarını yaparak yıldızları ve yumurtaları belirtilen noktaya ulaştırmasını sağlayacağız. Bu mükemmel android oyununda uçaktan arabaya hatta motora kadar birçok farklı aracı ilerledikçe çıkan yeni parçalarla yapabilir aynı zamanda bunların kontrollerinide sağlayabiliriz. Toplam 87 bölümden oluşan oyunda 18 farklı bölümde ilerledikçe açılacak. Amaç her bölümden 3 yıldızı alarak bad piggies hd’nin bölümlerini tamamlamak.

Bad Piggies HD’nin sunduğu özellikleri listeleyecek olursak:

  • 87 farklı bölüm
  • 18 harici bölüm(tüm bölümlerden 3 yıldız alırsanız açılıyor)
  • Ücretsiz güncellemeler
  • Yaratıcılığınızı geliştirmel için 4 farklı seviye
  • 33 farklı nesne ile makineler oluşturma(motorlar, kanatlar, fanlar, roketler, şemsiyeler, balonlar ve çok daha fazlası…)

Oyunun nasıl oynanacağına gelirsek:

Size verilen parçaları karelerle dolu kısımda birleştirerek ortaya bir araç çıkartın ve en son kötü domuzuda bu aracın içine bindirerek oyunu başlatın. Eğer iyi bir araç yaptıysanız tüm yıldızları toplayabilir ve bad piggies hd nin bölümlerini yavaş yavaş ilerleyebilirsiniz.

Bad Piggies HD – 2012 En İyi Android Oyunu Ekran Görüntüleri:

Bad Piggies HD 1 Bad Piggies HD 2 Bad Piggies HD 3

Bad Piggies HD – 2012 En İyi Android Oyunu Video İnceleme:

Bad Piggies HD – 2012 En İyi Android Oyunu Kullanıcı Yorumları:

Kadir Haren: Bazıları indirip becerememis güzelim oyunun hakkını yiyorlar .oyun zeka oyunu düşünme istiyor oldukca güzel bi oyun tavsiye ederim

Tarık Gül: Bende bununun normali vardı oyun inanılmaz güzel sidetle tavsiye ederim

Mustafa Sezer: Tek kelime ile soyluyorum bir anlamda zeka oyunu zeki olanlar indirsin…

Lale Belkiz: Oyun mükemmel! İnanılmaz eğlenceli. Bu oyuna kötü diyenlere hayatta başarılar diyorum. İnşallah oynamadığınız oyunlara kötü demezsiniz. Kendi beceriksizliklerinizi kabul edersiniz.

Cem Karakulak: Oyun zeka oyunu 1 kere herkes oynayamaz oyunda bir bozukluk yok hiç kasmıyor oyundan atmıyor. hatalı bölüm yok.angry birds den daha zevkli. kafası çalısmayip bolumu gecemeyenler oyunu kötuluyor. bu yuzden o kafasizlara inanmayin.

[ Bad Piggies HD 1.2.0 indirAPK.com ]

Bad Piggies HD – 2012’nin En İyi Android Oyunu BENZER İÇERİKLER
Bad Piggies HD – 2012’nin En İyi Android Oyunu YAPILAN YORUMLAR