Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Benim Konuşan Angela Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (489 rating, 113 votes)
Loading...

Benim Konuşan Angela Apk İndir oyun

Angela apk indir benim Konuşan Angelam’ın apk oyunlar göz alıcı dünyasına hoş geldin! Angela’yı kendi sanal evcil hayvanın olarak sahiplen ve ona masalsı bir yaşam sun! Bir kedi yavrusundan bir kediye dönüşürken o tamamıyla senindir.
Angela’yı son modaya uygun olarak giydir, onu en zarif giysilerle donat ve onun saçına en hayranlık uyandıran saç modellerini yaptır. Evini güzelleştir ve onu lezzetli ziyafetlerle besle. Sadece izle – o senin en iyi arkadaşın olacak! Onunla birlikte oyunlar oynayabilir, arkadaşlarınla alıp vermek üzere havalı çıkartmalar toplayabilir ve bir dolu eğlence yaşayabilirsin. Angela’yı kendi süperstarın yap!
talking-angela

Android flash player apk ile ANGELA’NI YETİŞTİR: Angela’yı şirin bir kedi yavrusu iken sahiplen ve onun büyüyerek tarz sahibi bir şehirli kediciğe dönüşmesine yardımcı ol. Android oyunları nda diş fırçalamaktan kıyafet alışverişine – o tamamıyla senin!
– YARATICILIĞINI KONUŞTUR: Angela Android tema indir Sen olağanüstüsün, bu yüzden Angela’yı da bir o kadar olağanüstü kıl! Onun evini ve gardırobunu bir sürü farklı biçimde yükselt ve kişiselleştir. Onun tam istediğin gibi görünmesini sağla!
– GİYİNİP KUŞANMACILIK OYNA: Bırak çarpıcı flash player apk stili ile anlayışın parıldasın ve Angela’yı en son modaya uygun olarak giydir ve onu en zarif aksesuarlarla donat.


ONUN NEREDE YAŞADIĞINI SEÇ: android oyun indir ile Angela’nın evi için bir sürü farklı seçenek arasından en sevdiğin konumu seçip, onun müthiş terasından görünen manzarayı kişiselleştir.
OYUN OYNA: Müthiş yeni mini oyunları keşfet ve oyna!
– ÇIKARTMALAR TOPLA: Android APK indir ile her biri Angela’nın yepyeni görselleriyle süslü yüzlerce sanal çıkartma bul ve topla ve bunları kendi süper özel albümüne yerleştir. Hatta albümünü tamamlamak için diğer oyuncularla çıkartma alışverişi yapabilirsin.
– ÖZEL GİYSİLER AL: Özel çıkartmaları toplayarak ve özel yeni kıyafetlerin kilidini kaldırarak Angela’nın müthiş kıyafetler içinde ışıl ışıl ışıldamasını sağla.
– ANGELA’YLA OYNA: indir APK ile Angela’nın gerçek hayattakine benzer duyguları vardır, o yüzden ona nazik davran! Onunla ekrandan yakından ilgilen ve nasıl tepki verdiğini izle. Onunla konuşup, ona şarkı söylediğinde o her şeyi tekrar edecektir!

angelam11 angelam
Bu Android Uygulama indir özellikleri:
– Outfit7’nin ürünlerinin tanıtımı ve içeriğe bağlı reklam
– Müşterileri web-sitemize ve diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar
Oyun indir ve kullanıcıları uygulamayı tekrar kullanmaya ikna etmek için içeriğin kişiselleştirilmesi
– Sosyal ağlar aracılığıyla arkadaşlarla bağlantı kurma olanağı
– YouTube entegrasyonu aracılığıyla OutFit7 nin animasyon karakterlerinin videolarının izlenmesi
Uygulama içi satın alımlar yapma seçeneği
– Oyuncu tarafından erişilen mevcut seviyeye bağlı olarak, öğelere sanal para birimi cinsinden farklı fiyatlarla ulaşılabilir
– Gerçek para kullanarak uygulama içi satın alım yapmaksızın uygulamanın tüm işlevselliklerine erişmek için alternatif seçenekler

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Benim Konuşan Angela Apk İndir BENZER İÇERİKLER
Benim Konuşan Angela Apk İndir YAPILAN YORUMLAR