Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bridge Constructor – Köprü Kurma Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Android için bağımlılık yapan bir oyun arıyorsanız Bridge Constructor size uygun olabilir. 2012 yılının en iyi mobil oyunlarından birisi olmayı başaran Bridge Constructor’de farklı malzemeler kullanarak köprü oluşturmaya çalışıyorsunuz ardından oluşturduğunuz köprüyü test etmek için kamyon ve arabaların üzerinden geçmesini sağlıyorsunuz.

Oyunda amaç her bölümden alınabilecek en yüksek skoru almak bunun içinde farklı malzemeler kullanarak değişik ve bi o kadar da yaratıcı köprüler kurmanız gerekiyor. Oyunda tahtadan, demire, demirden metale hatta betona kadar birçok malzeme ve halat size veriliyor sizde bu malzemelerle yaratıcı olduğu kadar sağlam bir köprü oluşturuyorsunuz. Bu muhteşem android oyununda bütçe sıkıntınız var ve her bölümde bütçenize uygun bir köprü yapmanız sizden isteniyor. Eğer köptü başarılı bir şekilde işlerse bütçeniz bir sonraki bölümde arttırılıyor.

Bridge Constructor‘ün özellikleri arasında 40 farklı bölüm, 5 farklı köprü yapım alanı (şehir,kanyon,plaj,dağ,ova) zorluk seviyesi seçimi, iki farklı denem aracı (kamyon ve otomobil), yüksek skor tablosu, Facebook bağlantısı ile yaptığını köprüyü ve skorunuzu paylaşabilme.

Bridge Constructor – Köprü Kurma Oyunu Ekran Görüntüleri:

Bridge Constructor apk 1 Bridge Constructor apk 2 Bridge Constructor apk 3

Bridge Constructor apk 4 Bridge Constructor apk 5 Bridge Constructor apk

Bridge Constructor için Yapılan Yorumlar:

Can Özmurat: Guzel zevkli bir oyun ancak parali olmasi bence gereksiz…

Uğur Kaçar: Her kurusunuza deger grafikleri ve oynayisi mukemmel 2.bolgeye gectikten sonra cok kafa patlatmaniz gerekiyor 🙂

Fırat Keskin: Farklı bir oyun .iyi zaman geciyor. Grafikler de az iyi olsa iyi olurdu.

Baki Avcı: parmakla yerine koymak zaman zaman zor olsa da. oyun guzel. ilerledikce kafa patlatmak istiyor artik

Kaan Urallar: Biraz fazla zorlastirilmis ayrica ağırlık kavramı, cekme ve basma kuvvetleri biraz daha gercekci olabilir, yada köprüyü inşa ederken nerelerin sikintida oldugunu , kurtarmadigini kizararak o anda belirtse daha iyi olur gibi.

Bridge Constructor indirapk.com ]

Bridge Constructor – Köprü Kurma Oyunu BENZER İÇERİKLER
Bridge Constructor – Köprü Kurma Oyunu YAPILAN YORUMLAR