Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Bunny Run – Android için Koşu Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için geliştirilen koşu oyunlarının sayısı git gide artmaya devam ederken bu oyunlara son olarak Bunny Run eklendi. Bağımlılık yaptığı söylenen bu oyunda heyecan verici sahneler, 3 boyutlu grafikler sizleri bekliyor.

Bunny Run‘da amacınız sizi kovalayan korkunç ayılardan kaçmak ve engelleride aşarak oyunda yer alan farklı haritalardaki bölgelere gitmeyi başarmak. Sensör ve dokunmatik kontrollerle yönetilen oyunda 7 farklı kıtada 8 farklı ormanda koşacak ve zamana karşı yarışacaksınız. Oyunda ilerledikçe kazandığınız altınlar size yeni karakter açmakta kolaylık salayacak ve bu şekilde çok daha hızlı koşabileceksiniz. Farklı bölümlerden oluşan oyunda aynı şekilde farklı ödüllerde var. Bakalım bu koşu oyunu Android kullanıcılarının beğenisini kazanacak mı?

Bunny Run – Android için Tavşan Koşu Oyunu Ekran Görüntüleri:

Bunny Run 4 Bunny Run 3 Bunny Run 2

Bunny Run – Android için Tavşan Koşu Oyunu Video İnceleme:

Bunny Run – Android için Tavşan Koşu Oyunu Kullanıcı Yorumları:

Gamze Bıldırcın: Oyun bagimlilik yapacak kadar iyi hatta super. Fakat iki kere hayata dondurme gorevini yapamadim. Yardimci olurmusunuz ? Aliyorum ondan 2 tane oyun icinde ölüyor basiyorum bikere kullandiriyor. O gorevi gecemedim.

Cem JKaya: İlk başta yorumlara dayanarak 5 yıldız verecektim ama oyun fazla takılıyor ve çok donuyor ayrıca subway surfes ve tenple eun gibi ani parmak hareketlerini algılamıyor

Serkan Vatan: Güzel bir oyun biraz daha geliştirmeleri lazım

İNDİR APK

[ Bunny Run indirAPK.com ]

Bunny Run – Android için Koşu Oyunu BENZER İÇERİKLER
Bunny Run – Android için Koşu Oyunu YAPILAN YORUMLAR