Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Candy Crush Saga – Can Hilesi

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 rating, 5 votes)
Loading...

King.com tarafından  ilk olarak facebook’da sık sık karşılaştığımız sonrasında flash oyun olarak gözlemlediğimiz Candy Crush Saga Android ve Ios kullanıcıları içinde 2013 başında piyasaya sürüldü. Beklenildiği gibi çok hızlı yayıldı.

Son derece zevkli olan bu şeker oyunu 300+ bölümden oluşuyor ve sürekli artıyor. Haliyle Candy Crush Oyununda bu sefer bizi geçemediğimiz oyunlarda tekrar can yüklemek için dakikaklarca bekliyoruz. Aslında beklememize gerek yok. Çok basit bir çözümü var.

Candy Crush Saga Can hilesi can için beklememize gerek kalmadan oyuna devam etmemizi sağlıyor. Bunu için yapmamız gereken sadece telefonumuzun saat ayarlarıyla oynamak.

Candy Crush Saga Can Alma için telefonumuzun Ayarlar bölümünden Tarih ve Saat ayarlarına giriyoruz. Otomatik Tarih ve Saat , Otomatik Saat Dilimi karşısındaki işaretlemeleri kaldırıyoruz. Sonrasında bulunduğumuz saatten 3-4 saat ileri alıyoruz. Oyuna tekrar başladığımızda artık dakikaklarca beklemek zorunda değiliz 🙂 Bu işlemi her can için beklememizde tekrarlayabiliriz.

Apk indir keyifli oyunlar diler.

Candy Crush Saga – Can Hilesi BENZER İÇERİKLER
Candy Crush Saga – Can Hilesi YAPILAN YORUMLAR

 • mahir
  5 sene önce

  Yok be kardesim.bende heroes saga oyununda saati yada en iyisi günü ileri alıyorum.sonra oyuna giriyorum ama oynamayıp tekrar tarihe gidip olması gereken yani geri alıyorum.ve tekrar oyuna giriyor oynuyorum.deneme yanılma yöntemiyle yap istersen.candy kuruş mudur nedir o oyundada olur sanirim.

 • neli
  5 sene önce

  saati geri aldığınızda ise okadar saat bekliyorsunuz yani işe yarıyo ancak sonra acısı fena çıkıyo

 • Candy Crush Saga – Can Hilesi :Apk Download , Apk Game Download
  6 sene önce

  […] Candy Crush Saga Can hilesi can için beklememize gerek kalmadan oyuna devam etmemizi sağlıyor. Bunu için yapmamız gereken sadece telefonumuzun saat ayarlarıyla oynamak. […]

 • Candy Crush Saga – Can Hilesi :Apk Download
  7 sene önce

  […] Candy Crush Saga Can hilesi can için beklememize gerek kalmadan oyuna devam etmemizi sağlıyor. Bunu için yapmamız gereken sadece telefonumuzun saat ayarlarıyla oynamak. […]

 • Tarık
  7 sene önce

  😀 bende 99999 can va dostum game killer programıyla yaptım 😀

  • Katherine
   4 sene önce

   Calnlig all cars, calling all cars, we’re ready to make a deal.