Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Darkness Reborn Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Darkness Reborn Apk indir

Darkness Reborn Apk Uygulama indir

Güncellenen yeni sürüm versiyonu ile daha da güzel bir android oyunları arasına giren Darkness Reborn Apk indir sizlere bir çok yenilik sunuyor.
Yeniden düzenlenen apk oyun siz apk kullanıcıları için benzersiz bir RPG oyun keyfini artıracak!
Yeni eklenen ve sizlerin savaş oyunu ve silah oyunu kabiliyetlerini geliştirmek için, arma nesneleri sayesin de daha çok güçleneceksin.

Darkness Reborn Apk indir android oyun kullanmaya yeni katılan üyelere harika ödüller!
Yeni katılan üyeler eğitici oyunu tamamlar ise 300 SOL, 3 Platin Kasa, Akbaba Kanatları ve Ballark Kanatlarını almada kullanmak için %80 İndirim Kuponu alacaklar!

Dünya genelin de Darkness Reborn Apk indir android uygulama program kullanan 35 milyondan fazla apk indir oyuncusu bulunmaktadır.

Darkness Reborn Apk indir

Darkness Reborn Apk indir

Gerçekçiliği ön planda tutan 3D grafik efektleri sayesin de yoğun savaş ve silah darbelerinin vuruşlarının ne kadar muhteşem olduğunu hissedeceksiniz.
Aksiyon ve macera dolu muhteşem arenalar da savaş yapmanın eğlenceli ve keyfinin tadına varacaksınız. Android apk indir oyunu download ettiğiniz de ne kadar iyi bir apk oyun oynadığınızı anlayacaksınız. Kendi oluşturacağınız apk rpk oyun karakterini, bölümleri geçtikçe güçlendirirken, yeni ve güçlü düşman ve rakipler ile de muhteşem arenalarda savaş yapacaksınız.

Darkness Reborn Apk indir android oyun da belirli başlı savaşçıların özel tanıtımı!
Savaşçı: bu karakter ile apk oyun da kaya gibi sert fiziğiyle yıkıcı yeteneklere sahip olacaksınız.
Kunoichi: Karanlıkta sizlerin silah oyunu gücünüzü kimse fark edemeyecek. Diğer bir adıyla da karanlığın acımasız tetikçisi olarak bilinir.
Büyücü: dans ederek karşısında ki düşmanını büyüleyerek en ölümcül silahını kullanıyor. chakramı ile gizemli bir sihirbaz
İblis Avcısı: İblislerin korkulu rüyası, güçlü ve keskin okları ve rakibine ölümcül saldırısı ile düşmanlarını yok eder.
Vahşi : Önüne çıkan bütün düşmanlarını öldürmek ve yok etmek için tasarlanmış kusursuz bir rakip. Ölümün Çifte Baltası ile düşmanlarına korku salacak!

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Darkness Reborn Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 56 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.3.9

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: GAMEVIL

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Darkness Reborn_v1.3.9_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Darkness Reborn Apk indir BENZER İÇERİKLER
Darkness Reborn Apk indir YAPILAN YORUMLAR