Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dawn of Steel Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Dawn of Steel Apk İndir

Dawn of Steel Apk Uygulama İndir

Robot savaşları dünyasında en iyi savaş android oyunları arasın da yerini alacak olan bir apk oyun. Efsanevi Leviathan gezegeninde bir egemenlik savaş oyunu oyamak ve en iyi strateji kullanarak düşman üstlerini ele geçir. Oluşturacağın en iyi robot savaş ordusunu, en üst silah oyunu ile donat, düşmanın zayıf yönlerinden faydalanarak onları mağlup et.

Mekanik robotlardan oluşan ordularınla online olarak gerçek zamanlı oynayacağın apk oyun ile, karşında ki düşmanının gözüne korku sal. Dawn of Steel Apk İndirde düşman kalelerini ele geçir ve Leviathan gezegeninin yönetimini senin olsun.

Dawn of Steel Apk İndir android oyun ile aksiyon ve macera dolu bir strateji apk oyununa hazır ol. Güçlü komutanların ile Dawn of Steel Apk İndir android oyun ordularına komuta et ve düşman üslerini yok et. Önce ki strateji ve tatktik apk oyun indir uygulama programları ile hemen hemen aynı mantıkta oynanan bu oyun. Bir üst bölgesi oluşturup onun zayıf yanlarını güçlendirerek karşın da online olarak oynayacağın bir apk indir oyunu. Kendi taktik ve strateji ile savaş oyunu yönününü belirleyerek, android robotlarına monte edeceğin silah ile sonucu senin becerilerin belirleyecek.

Gerçekçi 3D grafik efekt, canlı apk oyun performansı ve bol savaş ve silah oyunu ile seni bekleyen bir dünya ordularına komuta ederek düşmanını yok et.

Dawn of Steel Apk İndir

Dawn of Steel Apk İndir

Dawn of Steel Apk İndir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 54 mb
  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.9.4
  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri
  • Apk indir Sunan: flaregames
  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği
  • Apk indir Lisans: ücretsiz
  • Apk indir DosyaTürü: Dawn of Steel_v1.9.4_indirapk.com.apk
  • Apk indir İndirme Türü: apk
Dawn of Steel Apk İndir BENZER İÇERİKLER
Dawn of Steel Apk İndir YAPILAN YORUMLAR