Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Deep Sleep Battery Saver Pro – Batarya (Pil) Süresini Uzatma

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Deep Sleep Battery Saver Pro Apk İndir

Android telefonunun veya tabletinin batarya ömründen memnun olmayanlar için oldukça kullanışşlı olan bu uygulama bir kaç saatte olsa bataryanızın daha fazla gitmesini sağlıyor ve ömrünü arttırıyor. Deep Sleep Battery Saver Pro bataryanıza uygulamalarla yaptığı bir takım kalibrasyon sonucu pil ömrünü uzatan bu uyglamanın başlıca size sundukları ve özellikleri şu şekilde:

Deepsleep battery saver ekranınız kapalı olsa dahi batarya ömrünüzü arttırmak için çalışır. Deepsleep battery saver, kullanmadığınız durumlarda Wi-Fi, 3G gibi arka planda çalışan uygulamaları kapatır bu sayede sizden habersiz çalışan Facebook, Google vb. hizmetlerin çalışmasını engelleyerek pil tasarrufu sağlar. Gentle, Balance, Strong, Aggressive, Slumberer olmak üzere beş farklı önceden tanımlanmış tasarffuf modu bulunan uygulamada, dilerseni kendi seçeneklerinize görede bir mod yapabiliyorsunuz. Hafta içi hafta sonu ayarları, seknronizasyonları kontrol, arka planda çalışan uygulamalar işlemci hızı gibi birçok ayarı siz istediğiniz taktirde yapabilen uygulama Arka plan verilerinizi kontrol ederek bataryanızı daha fazla kullanmayı vaad ediyor.

Deep Sleep Battery Saver Pro – Batarya (Pil) Süresini Uzatma Ekran Görüntüleri:

Deep Sleep Battery Saver Pro 1 Deep Sleep Battery Saver Pro 2 Deep Sleep Battery Saver Pro 3

Deep Sleep Battery Saver Pro 4 Deep Sleep Battery Saver Pro 5 Deep Sleep Battery Saver Pro 6

Yapılan Yorumlar:

Melih Mucuk: İnternet baglantisini ekran kapaninca kapatan zaten bir cok uygulama var. Ekran kapali oldugunda arka planda calisan uygulamalarinda kapatilmadi beni cezbetmisti ancak program arka planda calisan uygulamalari yayinlamiyor.

Samsung Galaxy S2, S3 ve Note 2 üzerinde yapılan Video İnceleme:

Deep Sleep Battery Saver Pro v1.9 indirapk.com ]

Deep Sleep Battery Saver Pro – Batarya (Pil) Süresini Uzatma BENZER İÇERİKLER
Deep Sleep Battery Saver Pro – Batarya (Pil) Süresini Uzatma YAPILAN YORUMLAR