Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DiskDigger photo recovery APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DiskDigger photo recovery APK indir

DiskDigger photo recovery APK Uygulama indir

Bazen en çok sevdiğimiz fotoğrafları yanlışlıkla sildiğimiz oluyor. Ya da daha önce işimize yaramayan fotoğraflara şimdi işimize yarayacak duruma geliyor. Ama android telefonumuz ya da tabletimiz de bu fotoğrafları bulamıyoruz. Bu sizlere sunmuş olduğumuz android apk indir programı bu sorunlarına kökten çözüm buluyor. Artık fotoğraflarınızın silinmesi, kaybolması gibi artık bir derdiniz kalmadı. DiskDigger photo recovery APK indir android uygulama indir programı silme işlemini geri alır ve micro sd hafıza kartına veya android telefon ya da tablet dahili hafızadan kayıp fotoğrafları ve görüntüleri kurtarabilirsiniz. Basit kullanımı ve android telefonunuzu hiç yormadan çalışır. Evinizde ki çocuğunuz, eşiniz veya her hangibi bir kişi yanlışlıkla bile bir fotoğraf silinmiş olsun, DiskDigger photo recovery APK indir en güçlü bir veri kurtarma özelliği sayesin de kayıp resimleri bulmak ve bunları geri kurtara bilirsiniz.

DiskDigger photo recovery APK indir

DiskDigger photo recovery APK indir

Google Drive, Dropbox doğrudan kurtarılan dosyaları yükleyebilir veya e-posta yoluyla gönderebilirsiniz. Bu android uygulama programı aynı zamanda android cihazınıza farklı bir yerel klasöre dosya kaydetmenize olanak verir.

Android cihazınıza kökten format atmadıysanız, apk indir uygulama gerçekleştirecek bir “sınırlı” önbelleği ve küçük arayarak silinen fotoğraflar için tarayın.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

DiskDigger photo recovery APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 1.1 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.0-2016-03-02

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Defiant Technologies, LLC

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: DiskDigger photo recovery_v1.0-2016-03-02_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

DiskDigger photo recovery APK indir YAPILAN YORUMLAR