Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

DrawPath Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DrawPath Apk indir

DrawPath Apk Uygulama indir

Yeniden hem sohbet edeceğiniz hem de karşılıklı olarak apk oyun oynayacağınız bir android oyunları daha sizlerle. 

DrawPath Apk indir android oyun sunucuların da diğer apk oyuncuların profillerine bilgilerine bakarak istediğiniz bir apk indir oyuncu bakarak kendinize rakip seçebilirsiniz. DrawPath Apk indir sosyal medya kullanıcısı arkadaşlarınızı android oyun oynamaya çağırarak hem ona meydan okuyabilir hem de uzunca bir sohbet edebilirsiniz. Android uygulama programı sizlere ayrıca bir fırsat daha sunuyor, rastgele rakipler ile eşleşebilir onlarla da bu güzel apk oyun indir uygulamasını oynayın.

DrawPath Apk indir  Android Oyun Tanıtımı:
DrawPath iki kişi ile karşılıklı olarak rakiplerin hamle sırası bittikten sonra oynadıkları bir android oyundur. Sırası gelen oyuncu, 10 hamle hakkı vardır. Bir birinin aynı renkteki oyun taşlarını işaretleyerek en uzun şekli işaretleme yaparak en fazla puan toplamaya çalışacaksın. Apk oyunun bitiminde puan hanesine en çok puanları toplayan android oyuncu, android uygulama programının içerisinde biriktirilen çiplerin sahibi olur.
.

DrawPath Apk indir

DrawPath Apk indir

Chat yapmak istediğiniz de sadece karşınızda ki rakibinize yazmanız yeterli. Rakiplerinizi kızdıra bilir ve onun yanlış hamle yapmasını sağlaya bilirsiniz ya da onun ve ya sizin  başarılarınızla övünebilirsiniz. İsterseniz kendi kendinize apk oyun indir uygulaması ile rakip bulamadığınız da antrenman modun da tek başınıza da oynayabilirsiniz.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

.

DrawPath Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 19 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.5.7

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Masomo

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: DrawPath_v1.5.7_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

DrawPath Apk indir BENZER İÇERİKLER
DrawPath Apk indir YAPILAN YORUMLAR