Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Dungeon Hunter 3 APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

DUNGEON HUNTER 3 APK İNDİR 

Dungeon Hunter 3 APK Uygulama indir

Efsanevi Dungeon Hunter 3 APK indir seri ile siz android uygulama oyun sevenler ile buluşuyor. Kötülük yeniden Gothicus kutsal tapınak arazilerin de dolaşmaya başladı. Muhteşem görsel efektleri, bir birinden harika 3D garfik tasarımları ile yeniden dizayn edilen Dungeon Hunter 3 APK indir android apk uygulama indir oyunu, aksiyon hiç kesilmeden devam ederken, maceradan maceralara koşup, bir o arena da savaş oyunu oynayıp, diğer bir arenaya geçerek strateji ve silah oyunlarınızı geliştirerek savaş oyunlarını kazanın. Dungeon Hunter 3 APK indir android uygulama programı içerisin de programlanan 16 büyük aksiyon ve macera dolu arenalarda yapacağınız muhteşem savaş oyunları siz apk indir kullanıcılarını bekliyor.
Heyecan kaldığı yerden devam ediyor. Yeni arenaları. Yeni zindanları ve nefes kesen 3D grafik tasarımlarını yeniden keşfedin Arkadaşlarınız ile de online ve multiplayer olarak ta oynaya bileceğiniz Dungeon Hunter 3 APK indir bir gerçek zamanlı mücadele ile de günlük güzel bir eğlence sağlayacak sizlere.
Optimum tekrar değer sağlamak için zorluk 5 farklı düzeylerde itiraz edilebilir, her biri 16 farklı arenalarda, yolumuzu kesmek. 

Dungeon Hunter 3 APK indir

Dungeon Hunter 3 APK indir


Yeniden ziyaret etmek istediğiniz herhangi bir arena seçin ve herhangi bir zamanda en iyi skoru artırmak! Ya da en iyi puanı yendi ve başarıları için büyük ödülleri kazanmak görmek için günlük meydan girin.
Dungeon Hunter 3 APK indir ile oynayacağınız karakterinizi özelleştirme imkanı sunun bu android uygulama apk oyunu,isterseniz kumandan, Astromancer, Trickster veya Shaman gibi yeni android apk indir uygulama programına eklenen 4 yeni sınıflardan seçin ve Dungeon Hunter ilk defa hatta kahraman cinsiyet seçebilirsiniz.
1,000 fazla ürün macera boyunca kilidini veya sabırsızlanıyorum eğer sağ baştan onları satın. Will en güçlü kahraman haline?
Yukarı seviye olarak tamamlanan her arena ile deneyim puanı kazanmak ve yeni beceriler ve yeni peri saldırıları kilidini.

Motion blur gibi Sıradışı görsel efektler ve gerçekçi zaman bozulma, dinamik parçacıklar ve daha özel saldırılar savaşın sıcağında görmek için çarpıcı olun.

Dungeon Hunter 3 APK indir android apk indir oyununu oynaya bilceğiniz android telefon ve tablet sürümleri; Android 2.2, Android 2.3, Android 3.0, Android 3.1, Android 3.2, Android 4.0, Android Honeycomb ve Android Ice Cream Sandwich ile uyumlu

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Dungeon Hunter 3 APK indir

Dungeon Hunter 3 APK indir

Dungeon Hunter 3 APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 18.1 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.5.2

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 2.2 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Gameloft

  • Apk indir Dil: İngilizce

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir Kategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir

  • Apk indir DosyaTürü: Apk, APK indir

  • Apk indir İndirme Türü: apk,Apk indir

Dungeon Hunter 3 APK indir BENZER İÇERİKLER
Dungeon Hunter 3 APK indir YAPILAN YORUMLAR