Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

EA SPORTS FIFA 16 Companion Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

EA SPORTS FIFA 16 Companion apk indir oyunu

EA SPORTS FIFA 16

ELECTRONIC ARTS yani EA GAMES’in bizler için sunduğu EA SPORTS FIFA 16 Companion apk indir oyunu futbol tutkunu insanlar için çok güzel bir şekilde hazırlanmış olarak karşımıza çıkıyor.

EA SPORTS FIFA 16 Companion apk indir oyununu öncelikle Android telefon yada tabletinizi indirip kuruyorsunuz.500’den fazla futbol takımı, binlerce futbolcu, hayranlıkla izlediğimiz yüzlerce futbol sahası.

Kadrolarımızı kurup ister lig statüsünde isterseniz turnuva statüsünde maçlarımızı  EA SPORTS FIFA 16 Companion apk indir bizlere sunduğu hd kalitesinde görüntüsü ile oynuyoruz. Joistikle oynuyormuş hissiyatı ile futbolcuları Android telefonunuz veya tabletinizin ekranından yönlendirerek daha hızlı tepkiler verebiliyoruz.

EA SPORTS FIFA 16 Companion apk indir oyunun da kazandığımız maçların sonunda elde ettiğimiz puanlar sayesinde yeni futbolcular transfer ederek kadromuzu kuvvetlendirip yeni maçlar yada turnuvalara katılıyoruz.oyun içerisinde kadromuzda bulunan futbolcuları değiştirip, yeni taktik ve stratejilerle maça kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur,

EA SPORTS FIFA 16 Companion apk indir oyunu özellikleri

  •  Apk Uygulama Gereken Android sürümü:4.1 ve üzeri
  • Apk UygulamaSunan: ELEKTRONİK ARTS
  • Apk UygulamaLisans: Ücretsiz
  • Apk Uygulama Dil: Bir çok dil seçeneği
  • Apk Uygulama Boyutu: 45.1 mb

EA SPORTS FIFA 16 Companion Apk indir YAPILAN YORUMLAR