Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Easy Voice Recorder Pro – Kolay ve Hızlı Ses Kayıt Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Easy Voice Recorder ile hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bir şekilde ses kaydı yapabilirsiniz. Reklamlardan tamamen arındırılan bu uygulama ile konferanslarda veya kişisel notlarda hızlı bir şekilde kayıt yapabilirsiniz üstelik kayıtlarda yüksek kaliteli olacak şekilde yapılıyor.

Uygulama içerisinde yer alan özel kayıt motoru ile android in sıradan amr kayıtları yerine MP4, AAC ve Wave dosyaları şeklinde kayıtlarınızı yapabilirsiniz bu sayede ses kaydında oluşan kayıplar en aza iner.

Peki Easy Voice Recorder Pro ile neler geliyor ücretsiz sürümünden farkları ne bunlardan bahsedelim: Pro sürümünde bluetooth desteği var, stereo desteği var,varolan bir kayda devam edebiliyorsunuz, yüksek kalitede ses kaydı için dahili mikrofon yerine kamera mikrofonunu kullanabilir ve son olarak durum çubuğunuza ses kaydedicinin bir kısayolunu ekleyerek tek tıkla kayıt yapmaya başlayabilirsiniz.

Easy Voice Recorder Pro – Kolay Ses Kayıt Uygulaması Ekran Görüntüleri:

Easy Voice Recorder Pro - Kolay Ses Kayıt Uygulaması 1 Easy Voice Recorder Pro - Kolay Ses Kayıt Uygulaması 2 Easy Voice Recorder Pro - Kolay Ses Kayıt Uygulaması 3

Easy Voice Recorder Pro - Kolay Ses Kayıt Uygulaması 4 Easy Voice Recorder Pro - Kolay Ses Kayıt Uygulaması 5 Easy Voice Recorder Pro - Kolay Ses Kayıt Uygulaması 6

Uygulama için Yapılan Yorumlar:

Gökhan Özmen: Uygun fiyat ve kullanışlı işe yarıyor ve sadece ayarlarını iyi yapmak gerekiyor.

Hakan Pusat: Herşeyiyle dört dörtlük olmuş widgetlar hızlı bir şekilde ses kayıt yapmanızı sağlıyor.

[wpdm_file id=4]

Easy Voice Recorder Pro – Kolay ve Hızlı Ses Kayıt Uygulaması BENZER İÇERİKLER
Easy Voice Recorder Pro – Kolay ve Hızlı Ses Kayıt Uygulaması YAPILAN YORUMLAR