Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Facebook Home – Android Sosyal Arayüz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Öncelikle şunu hatırlatalım ki Facebook Home‘u telefon veya tabletinize yüklemeden önce Facebook ve Facebook Messenger uygulamalarınızı güncellemeniz gerekmektedir aksi halde uyarı ile karşılaşabilirsiniz.

Facebook Home nedir diye soracak olursanız şirketin anlattığı tabirle arkadaşlarınızı telefonunuzun merkezine yerleştiren sosyalliği ön plana çıkartan yeni bir özelliktir. Android cihazınızı kullanmaya başladığınız andan itibaren anaekranınızda arkadaşlarınızın yaptığı gönderileri vefotoğraflarını kolay ve hızlı bir şekilde görebilirsiniz.

12 Nisan itibariyle Facebook Home‘un 1.0 versiyonu kullanıma sunulurken, uygulama Android 4.0 ve üzeri cihazlar çalışabiliyor. Her ne kadar biz Android 4.0.3 işletim sistemli telefonumuz HTC Evo 3D’de uygulamayı test etmeye çalışşakta ‘Facebook Home’u yüklediğiniz için teşekkürler. Cihazınız henüz desteklenmiyor. Facebook Home cihazın için hazır olduğunda bir bildirim alacaksın‘ şeklinde bir hata ile karşılaştık.

Ücretsiz olarak kullanıma sunulan bu uygulamanın dünya genelinde aldığı oy ise 5 üzerinden 2.5 sanırım geliştirilmesi için henüz beklememiz gerekecek.

Facebook Home  Ekran Görüntüleri:

Facebook Home 1 Facebook Home 2 Facebook Home 3

Facebook Home 4 Facebook Home 5 Facebook Home 6

Facebook Home Video İnceleme:

Facebook Home için Yapılan İlk Yorumlar:

Yasin Demir: Facebook Home estetik açıdan güzel ama kullanış açısından kötü olmuş. Gelecek güncellemelerle birlikte daha iyi olacağını düşünüyorum.

Facebook_Home_1.0 indirAPK.com ]

Facebook Home – Android Sosyal Arayüz BENZER İÇERİKLER
Facebook Home – Android Sosyal Arayüz YAPILAN YORUMLAR