Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Facetime Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Facetime Apk indir

Facetime Apk Uygulama indir

Öncelikle iphone telefon ve tablet için çıkartılan ve kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan FaceTime apk indir görüntülü arama android uygulama programı iphone facetime kullanıcılarına görüntülü sohbet iletişim özelliklerini geniş bir yelpazede sundu. Şimdi sıra android telefon ve tablet kullanıcıları için apk uygulama programını yayınladılar. Facetime Apk indir bir sohbet uygulaması, mesajlaşma, dosya transferi, bildirimler, ses ve video görüşmeleri yapmak için android apk uygulama kullanıcılarına sunuldu.

Ücretsiz FaceTime görüntülü arama sohbet yapmak istiyor musunuz?
Görüntü kalitesi Android kullanıcıları için en iyi seviyede olan ve android apk indir kullanıcıları için de ücretsiz görüntülü görüşme ve sesli arama olarak sunuldu. Facetime Apk indir android uygulamaları ile bir çok görüşme seçeneklerini beraber yapa bileceksiniz. Bunlar video görüşmeleri, sesli aramalar, konferans, grup sohbetleri ve Android için Facetime görüntülü arama ile arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile görüntülü sohbet deneyim yaşayacaksınız.

Whatsapp apk indir uygulama programına en ciddi rakip olarak karşımıza çıkan Facetime Apk indir anlık mesajlaşma, video ve ya görüntülü arama, sesli arama ve dosya paylaşımı için whatsapp android uygulama programına rakip oldu.
HD görüntü kalitesi ile Facetime android için iyi bir görüntülü arama özelliği sunuyor. Yapacağınız bütün görüntülü sohbet ve sesli arama tamamen ücretsiz ve FaceTime apk indir özelliklerinden de faydalana bileceksiniz.

Facetime Apk indir

Facetime Apk indir


Facetime Apk indir Özellikleri:

 1. Kayıt işlemleri tamamen apk uygulama kullanıcıları için basit adımlar ile yapılarak, işlemleri uzatmada Facebook ve ya e-posta kullanarak yapıyorsunuz. Facebook hesabı ve e-posta ile şifre girerek kayıt işlemini tamamlıyorsunuz.

 2. Hesaplarınızı Senkronize ederek otomatik olarak arkadaşınızın Facebook kimlik ve e-posta yardımıyla KY hesapları ile arkadaşlarınızın verilerini çekerek liste görünümünde Facebook ve QB arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz.

 3. İstediniz zaman profil bilgilerinizi ve arkadaşlar bilgilerinizi düzenleyebilirsiniz. Ayarlar (düzenleme kullanıcıları profil, şifre çıkış) reset

 4. Sesli arama yapabilir, çağrı gönderebilirsiniz.

 5. Hd olarak görüntülü arama yapma keyfinin tadını çıkartın.

 6. Kendi gruplarınızı oluşturarak özel grup sohbeti yapın ve kimse sizin konuşmalarınızı okuyamasın.

 7. Oluşturduğunuz grup ile Grup chat yapın. Bütün chat geçmişi ile etkin sohbetler özel sohbetler ve grup sohbetleri listesini görüntüle

 8. Önemli olan bir hususu hatırlatmak gerekir ise Facetime Apk indir android uygulama programlarına sahip olan apk kullanıcıları ile, yurtiçi ve yurtdışı telefon görüşmeleri yapa bilirsiziniz. Ancak facetime app sahip herhangi bir cihaza sesli ve görüntülü görüşme yapmak için tamamen ücretsiz 4G, 3G görüntülü görüşme, LTE ve Wi-Fi olması gerekmektedir.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Facetime Apk indir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: 21 mb

 • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.1.3

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

 • Apk indir Sunan: ThienTinhGabo

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: Facetime _indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

Facetime Apk indir YAPILAN YORUMLAR