Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

FarmVille 2: Köy Kaçamağı apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 rating, 2 votes)
Loading...

FarmVille 2: Köy Kaçamağı apk indir

Zynga’nın android telefon ve tablet için bizlere sunmuş olduğu FarmVille 2: Köy Kaçamağı apk indir oyunu yılın en iyi oyunları arasına girebilir. Artık facebook‘a bağlı kalmadan istediğiniz her yerde internet bağlantınız olsun oyunu oynaya bilirsiniz.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı apk indir ile isterseniz dağ da, kır da , deniz de nerede itiyorsanız çiftliğinizi kura bilir ve arkadaşlarınızı oraya davet edersiniz. Yeni eklenen bazı güzel sebze ve meyveleri yetiştirip satışını yaptıktan sonra çiftliğinizi daha da geliştire bilirsiniz. Arkadaşlarınızdan daha büyük çiftliklere sahip olmak için çok çalışmalısınız.

Android Oyun da kendi evcil hayvanlarınızı köpek, kedi, gibi çeşitli sevimli hayvanları yetiştirin. Deniz de balık tutup iskele de satış yapın. Deniz kenarın da yetiştirdiğiniz çiçek ve taze toprak mahsullerini toplarken bahçıvanlık yapmanın keyfini çıkartın.

Apk oyun ister tek başınıza isterseniz de dünyanın her yerindeki arkadaşlarınızla beraber oynaya bilirsiniz. FarmVille 2: Köy Kaçamağı apk indir ilk versiyonundan daha güzel ve eğlenceli olmuş zaman kaybetmeden oyuna başlayın ve eğlencenin tadına varın.

FarmVille 2: Köy Kaçamağı apk indir özellikleri

  • Boyut: 47Mb
  • Gereken Android sürümü: 4.0.3 ve üzeri
  • Sunan: Zynga
  • Mevcut Sürüm:4.5.780
  • lisans: ücretsiz
  • Dil: ingilizce
FarmVille 2: Köy Kaçamağı apk indir BENZER İÇERİKLER
FarmVille 2: Köy Kaçamağı apk indir YAPILAN YORUMLAR