Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Finger Body Temperature Parmak İzi Termometre Prank Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Finger Body Temperature Parmak İzi Termometre Prank Android Apk Uygulama indir

Finger Body Temperature Parmak İzi Termometre Prank Apk indir indir APK tarafından siz kullanıcılarımıza sunulan flash player apk android uygulamalarına benzeyen güzel bir android uygulama indir programıdır.

Finger Body Temperature Parmak İzi Termometre Prank Apk indir Parmak izi android programı vücut Sıcaklığını ölçmek için tasarlanmış bir programdır. Android telefonunuzun ekranı da uygulamayı kullanmak için parmak taraması yaparak vücut sıcaklığınızı ölçenmeye yarayan bir simülasyon android program.

Finger Body Temperature Prank111

Finger Body Temperature Parmak İzi Termometre Prank Apk indir Sizin veya android telefonuz yada android tabletiniz den uygulamayı kullandığınız kişinin vücut sıcaklığını ölçüp bir ateş olup olmadığını anlamak ve görmek için parmak izinizi tarayabilirsiniz. Android Uygulama indir ile arkadaşlarınıza şaka amaçlı da kullanabilirsiniz.

Finger Body Temperature Parmak İzi Termometre Prank Apk indir android apk uygulaması gerçekçi bir grafik tasarımı ve sesleri vardır. Apk android programı ekranında ki tarayıcı üzerinde parmağınızı bastığınızda, tarayıcı çubuğu o an ki kalp grafiğini gösterecektir

Finger Body Temperature Prank11

Finger Body Temperature Parmak İzi Termometre Prank Apk indir taramadan sonra, apk indir uygulaması sizin vücut ısısı sonucu tespitini Celcius derecesi veya Fahrenhayt derecesi gibi dünya da kabul gören iki çeşit olarak gösterecektir.

Yasal Uyarı:
Vücut için sıcaklık sensörlü eğlence amaçlı simülasyon bir uygulama. Aslında vücut ısınızı veya kalp hızını ölçemezsiniz. Çocuklar doktor oyunları oynamak için arkadaşlarınızı kandırmak ya için öyle.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Finger Body Temperature Parmak İzi Termometre Prank Apk indir özellikleri:

  • Apk Uygulama Boyut: 3,6 Mb
  • Apk Uygulama Mevcut Sürüm: 1.2.6
  • Apk Uygulama için Gereken Android sürümü: Android sürümü 2.3 ve üzeri
  • Apk Uygulama Sunan: Droid-Developer
  • Apk Uygulama Dil: Bir çok dil desteği
  • Apk Uygulama Lisans: ücretsiz
  • Apk Uygulama Kategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
  • Apk Uygulama Dosya Türü: Apk, APK indir
  • Apk Uygulama İndirme Türü: apk,Apk indir
Finger Body Temperature Parmak İzi Termometre Prank Apk indir BENZER İÇERİKLER
Finger Body Temperature Parmak İzi Termometre Prank Apk indir YAPILAN YORUMLAR