Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gallery Lock Pro 4.7.5 FULL APK- Mesaj, Rehber, Galeri ve Programlara Şifre Koyun

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Gallery Lock Pro 4.7.5 FULL APK – Mesaj, Rehber, Galeri ve Programlara Şifre Koyun

Galerinizdeki kişisel verileriniz, resimleriniz veya videolarınızı korumanın veya başkalarının görmesini engellemenin çok kolay bir yolu var Gallery Lock Pro.

Gallery Lock Pro ile özel bilgilerinizi arkadaşlarınız, aile üyeleriniz ve çocukların görmelerini engelleyebilirsiniz. Üç farklı şifreleme sistemi sunan uygulama diğer güvenlik ve şifreleme uygulamalarına nazaran sadece tüm galeriye şifre koymanızı sağlamıyor sadece seçtiğiniz içerikleri şifreleyerek onları sizden başka kimsenin görmemesini sağlıyor. Gallery Lock Pro sadece bu işe yaramıyor aynı zamanda SMS mesajlarınıza, rehberinize, arama kayıtlarınıza, e postalarınıza, facebook ve whatsapp gibi önemli uygulamalarınızada şifre koymanıza olan sağlıyor. Otomatik kilit özelliği ile şifreleme sisteminizi zamanlayabilir, Apps Locker ile de sık kullandığınız uygulamaları şifreleyerek erişime engelleyebilirsiniz.

Şifreme sisteminden bahsedecek olursak dediğimiz gibi 3 farklı şifreleme sistemi bulunuyor. Bunlardan birisi normak rakam ve harflerle yapılan şifreleme, ikincisi Android in klasikleşen Desen kilit şifreleme sistemi üçüncüsü ise sesli tanıma sistemi. Özellikle sesli tanıma size çok büyük kolaylıklar sağlayacaktır.

Gallery Lock Pro Ekran Görüntüleri:

Gallery Lock Pro - Galerinize Şifre Koyun 1 Gallery Lock Pro - Galerinize Şifre Koyun 2 Gallery Lock Pro - Galerinize Şifre Koyun 3

Gallery Lock Pro - Galerinize Şifre Koyun 4 Gallery Lock Pro - Galerinize Şifre Koyun 5 Gallery Lock Pro - Galerinize Şifre Koyun 6 Gallery Lock Pro - Galerinize Şifre Koyun 7

[ Gallery Lock Pro4.7.5 FULL APK indirapk.com ]

veya

Gallery Lock Pro indir

Gallery Lock Pro 4.7.5 FULL APK- Mesaj, Rehber, Galeri ve Programlara Şifre Koyun BENZER İÇERİKLER
Gallery Lock Pro 4.7.5 FULL APK- Mesaj, Rehber, Galeri ve Programlara Şifre Koyun YAPILAN YORUMLAR