Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gemini App Manager – Android Uygulama Yönetici

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Kullanışlı uygulama/program yönetme araçlarını içerisinde bulunduran Gemini App Manager, ile hafıza kartınızda veya dahili hafızanızda yer alan bir çok programı kolay bir şekilde kontrol altına alabilirsiniz.

Gemini App Manager ile başta uygulama ve dosya taşıma olmak üzere uygulama kaldırma, sd karta yedekleme, Task Killer, güvenlik duvarı işlemleri gibi birçok işlemi hızlı ve kolay bir şekilde halledebiliyorsunuz. Uzman moduda bulunan bu uygulamada birçok faydalı araç sizleri bekliyor. Gemini ile Android tablet ve telefonunuzda yer alan uygulamaları kontrol etmek kolaylaşacak ve aynı zamanda taşıma işlemlerini hiç olmadığı kadar hızlı bir şekilde yapacaksınız.

Bu kullanışlı uygulama yöneticisinin özelliklerini detaylı bir şekilde sıralayacak olursak: Özel bilgi ekranı ile dışarıyla sizden habersiz iletişime geçen uygulamarı görebilir, Autorun yönetimi ile başlangıçta otomatik açılacak uygulamaları ayarlayabilir, tekli ve çoklu işlemler yapabilir,uygulama taşıma işlemlerini toplu olarak yapabilir, toplu uygulama kaldırma işlemlerini yapabilir,uygulamaların özellikleri hakkında detayları görüntüleyebilir, ön bellekteki uygulama kalıntılarını silebilir, farklı sıralama ve filtreleme özellikleri ile uygulamalar arasında kolayca seçim yapabilirsiniz.

Gemini App Manager – Android Uygulama Yönetici Ekran Görüntüleri:

Gemini App Manager 1 Gemini App Manager 2 Gemini App Manager 3

Kullanıcı Yorumları:

Rıfak Algöz: Config autorun root bölümünden programların kendi kendine otomatik açılmasını engelleyebilirsiniz, ama mail, twitter, facebook gibi internet bağlantısını algılayıp otomatik açılan programları engellemeyin.

Faruk Çoban: Uygulamalarla ilgili birçok şeyi görüp düzenleyebiliyorsunuz.

Kazım Sakıp: deneyin dosya taşımada üstüne yok

Gemini_App_Manager_2_8_0 indirAPK.com ]

Gemini App Manager – Android Uygulama Yönetici BENZER İÇERİKLER
Gemini App Manager – Android Uygulama Yönetici YAPILAN YORUMLAR

  • guner
    5 sene önce

    ptogram kullanımını anlatabilirmisiniz….

  • karuk
    7 sene önce

    Uygulama yönetim işlemlerinizi kolay bir şekilde halledebiliyorsunz tavsiye ederim.