Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

GO Locker – Android Kilit Ekranı Değiştirme Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android’in klasik kilit ekranından sıkılanlar için tasarlanan Go Locker size farklı kilit ekranı deneyimi yaşatacak özelliklere sahip.

50 milyonu aşkın kişi tarafından kullanılan ve Go Launcher EX ekibi tarafından geliştirilen Go Locker, Android 2.0 ve üzeri tüm cihazlarda çalışabiliyor. Go Locker’ın son sürümü lan 1.82 ile birlikte gelen başlıca değişikliklerden birisi Mobil Güvenlik uyarıyısdı. Bu uyarı eski sürümlerde virüs prıgramlarında zararlı uygulama olarak görünmesini sağlıyor bu sorun Go Locker 1.82 ile tamamen giderildi.

Go Locker ile neler yapabiliyorsunuz bunlardan bahsedelim; Telefonunuzun kilit ekranını farklılaştırıp resimler ekleyebiliyor, GO Launcher EX arayüzü ile tamamen uyumlu çalışabiliyor, Kolay kullanıma sahip, Telefonunuzun kamera, SMS ve arama kısmına kilit ekranından doğrudan erişebiliyorsunuz, Farklı temalar ile Go Locker‘ın şeklini değiştirebiliyorsunuz, Güvenlik desteği ile kilit ekranına şifre veya görsel şifre belirleyebiliyor aynı zamanda Acil telefon çağrı için acil durum kilidini kullanabiliyorsunız.

GO Locker – Android Kilit Ekranı Değiştirme Uygulaması Ekran Görüntüleri:

GO Locker 1 GO Locker 2 GO Locker 3 GO Locker 4

GO Locker – Android Kilit Ekranı Değiştirme Uygulaması Kullanıcı Yorumları:

Mertcan KAVAK: beyler uygulama super ama hep gorev yoneticisinde acik gorunuyo ne yapivam bi yardim edin

Sümer Şahin: En beğendiğim kilit uygulamalarından birisi farklı seçenekleri ve özellikleri var.

Kadir Perez: Arkadaslar ben adw launcher kullaniyorum go locer indirince go launcheri de istiyor baska bildiginiz bir loker uygulamasi varsa yazarmisiniz.

Mustafa Değmez: Arkadaşlar bu program android sistemin parçası ben tablete yeni sistem yükleyerek norma sistemini devre dışı braktım şimdi windows 7 kullanmaya başladim windows 7 yaz indir gelen yamayı indir bu gerekenler homende var tamam sistem böyle değişır.

[ Go Locker 1.82 indirAPK.com ]

GO Locker – Android Kilit Ekranı Değiştirme Uygulaması BENZER İÇERİKLER
GO Locker – Android Kilit Ekranı Değiştirme Uygulaması YAPILAN YORUMLAR

  • merve
    5 sene önce

    Kilit ekranindaki yaziyi nasil degistirebilirim