Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Godfire Rise of Prometheus Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Godfire Rise of Prometheus Apk indir

Godfire Rise of Prometheus Apk Uygulama indir

Daha önce İos telefon ve tablet için üretilmiş bu apk oyun, şimdi ise android telefon ve tablet için güncellenerek apk indir kullanıcılarına sunuldu. Android oyunları ve apk oyun yapımcısı olan Vivid Games S.A. tarafından hazırlanarak sunulan bu güzel aksiyon ve macera dolu android oyun. 3D grafik ve ses efektleri ile tamamen harika bir apk uygulama program.

Kısaca Godfire Rise of Prometheus Apk indir android oyundan bahsedecek olursak, tamamen savaş oyunu, silah oyunu, kan ve dövüşlerden bahsetsek yeridir. Eşsiz canavar ve yaratıklarla savaş yapıyor, ellinizde silah olarak bulundurduğunuz kılıcı bu yaratıkları öldürmekte kullanıyorsunuz.

Android uygulama oyuna kısa bir tanıtım filmi ile başlangıç yapıyor, kiminle ve ne için savaşacağınızı anlıyorsunuz. Sonuç da siz bir Sparta askerisiniz ve doğuştan bir savaşçı ve silah oyunu ustası, strateji uzmanı olarak yetiştirildiniz.

Godfire Rise of Prometheus Apk indir oyun da size üç seçenekli bir apk indir oyunu seçeneği sunuluyor. Basit, zor ve profesyonel şeklinde diye biliriz. Tavsiyem öncelikle basit apk oyun da başlayıp, kendinizi geliştirmeniz. Çünkü diğer seçenekler de gerçekten belalı yaratıklar ile savaş oyunu içerisine gireceksiniz. Bölüm başlarında ki yaratıklar kolay ama, bölüm sonunda ki canavarlar gerçekten ustalık istiyor.

Android uygulama programın da bölümleri geçtikçe işler biraz daha zorlaşıyor. Canavarlar daha güçlü, bulamaca çözme yeteneğiniz iyi olması gerekir. Zamana karşı savaş yaptığınızı unutmayın.

Godfire Rise of Prometheus Apk indir

Godfire Rise of Prometheus Apk indir

İnsanlığı kurtarmak sizlerin elinde, eşsiz güçlerle donatılmış olan Godfire Kıvılcımını alarak bu görevi tamamlaman için yola çıkan sparta askerinin, titan Prometheus haline gelmesi gerekiyor.

Godfire Rise of Prometheus Apk indir konsol oyun kalitesinde 3D grafik tasarımını ve efektlerini, android telefon ve tablet android oyunları için hazırlayarak eşsiz ve enteresan savaş oyunu ile Google Play’de bulunmayan türden bir apk oyun indir deneyimi sunuyor.
Bölüm başların da nefes kesici canavarlarla bir çok aşamalı ve eşsiz bölüm sonlarında ki yaratıkla savaş oyunu ve silah oyunu ile yüzleşin. Öldürdüğünüz her yaratıkla gücünüzü güç katıyorsunuz, ancak öldürdüğünüz yaratığın kafasını keserseniz + 10 puan fazla alıyorsunuz. Yaratıklar karşısın da hareketli olun, yoksa bir kılıç darbesi ile canınızın bir çoğunu kaybede bilirsiniz.

Godfire Rise of Prometheus Apk indir Kişiselleştirme yeteneklerinizi geliştirin.
Dönüştüğünüz Prometheus savaşçısını daha da geliştirin, Prometheus’a eşsiz yetenekler öğretin ve kullandığınız silah, zırh ve sihirli eşyaları keşfedin ve bir titan askeri olarak güçlendirmeleri kullanarak savaş oyunu oynayın.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Godfire Rise of Prometheus Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: Cihaza göre değişir

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.1.3

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Vivid Games S.A.

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Godfire Rise of Prometheus_v1.1.3_indirapk.com.xapk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Godfire Rise of Prometheus Apk indir BENZER İÇERİKLER
Godfire Rise of Prometheus Apk indir YAPILAN YORUMLAR