Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Gun Zombie Hellgate – Android

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Karanlık bir günde zombilere karşı savaş vereceğiniz gun zombie hellgate oyununda 1 değil onlarca zombi üzerinize saldıracak.

Tamamen ücretsiz olan gun zombie hellgate ile silahınızı seçecek ve zombileri öldürmeye başlayacaksınız. Android 2.2 ve üzeri cihazlarda çalışabilen oyunda müthiş bir aksiyon ve heyecan sizleri bekliyor. FPS oyunlarıı sevenler için geliştirilen gun zombie hellgate ile 500 farklı görevi tamamlamaya çalışacaksınız. 25 farklı silahla zombileri öldürmek  kolay gibi gözüksede hiçte öyle olmayacak. Tamamiyle dokunmatik tabanlı android tablet ve telefonlara özel optimize edilen gun zombie hellgate’te 3 farklı zombi modu yer alıyor. Oyundaki zombi modellemeleri oldukça gerçekci ve sizi 15 farklı zombi çeşidi yoketmek için uğraşacak. Zombi öldürdükçe kazanacağınız paraları silahlarınızı yükseltmek ve geliştirmek için kullanabileceğiniz bu oyunda 9 farklı dil desteği mevcut.

Peki gun zombie hellgate oyununda bizleri hangi silahlar bekliyor? AK47, AK74, M16A4, M16A4 M320, M4A1, AUG SCAR-H foregrip, G36C, P90, BAR, AK-47 Camo, M14EBR, G3A4, M1014, SPAS-12, KELTEC KSG, Mini-Uzi, RPD, MP5, Thompson, Vektör ve tabanca olarak G18, M1911, Desert Eagle bizlere sunulan silahlar arasında.

Gun Zombie Hellgate – Android Ekran Görüntüleri:

Gun Zombie Hellgate - Android 2 Gun Zombie Hellgate - Android 3

Gun Zombie Hellgate - Android 4 Gun Zombie Hellgate - Android 5

Gun Zombie Hellgate – Android Video İnceleme:

İNDİR APK

[ Gun Zombie Hellgate indirAPK.com ]

Gun Zombie Hellgate – Android BENZER İÇERİKLER
Gun Zombie Hellgate – Android YAPILAN YORUMLAR