Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Hello Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Hello Apk İndir

Hello Apk Uygulama indir

Facebook tarafından kullanıcılarına getirilen yeni bir yenilik. Hello Apk İndir ile akıllı telefonlarınızdan ücretsiz konuşma ve ücretsiz görüntülü arama yapabileceksiniz. Hello Apk İndir android telefon ve tablet için Messenger tarafından geliştirildi. Hello, sevdiğiniz kişilerle kolayca haberleşme kurabilmeniz için Facebook’taki kullanıcı bilgilerinizi android telefon rehberinizdeki kişi bilgileriyle birleştirir.

Artık sizleri arayan kişileri görebilecek ve bundan böyle, istemediğiniz çağrıları engelleyebilir ve Facebook’taki arkadaşlarınızı ve yerleri arayabilirsiniz. Messenger apk uygulamasını da kullanarak sevdiklerinizi ücretsiz arama ve ücretsiz mesaj gönderebilirsiniz.

Hello Apk İndir Başlıca Özellikleri

 1. Sizi arayan kişinin telefon numarası rehberiniz de kayıtlı olmasa bile sizi kimin aradığını görün.

 2. Sizi rahatsız eden aramalardan kurtulmak artık çok kolay. Sadece bir tıklama ile arama engelleme işlemini kolayca yapın.

 3. Daha önce bir çok kişiyi rahatsız ederek engellenen numaraları Hello Apk İndir android uygulama program sayesin de bu aramalardan gelen çağrıları otomatik olarak engelleyin.

 4. Apk uygulama arasında geçiş yapmadan, android telefonunuzun rehberinde ki kişileri ve Facebook’taki kişi ve yerleri aratın.

 5. Bu android apk indir uygulaması sayesin de Facebook profil resimlerini ve bir çok önemli günler de dahil, rehberinizde ki kişiler ile ilgili en son ve güncel haberleri alın.

 6. Tek bir tıklamanız ile Facebook apk uygulamasında ki profilini veya özel oluşturduğun sayfanı açın.

 7. Apk Messenger android uygulama programı ile ücretsiz görüşme ve mesajlaşma yapabileceksiniz.

 8. Android telefon ve tablet te nasıl kişi ekleme, arama ve düzenleme yapıyorsanız, aynı şekil de Hello Apk İndir ile düzenleme yapacaksınız.

Hello Apk İndir

Hello Apk İndir

Hello’yu download edin ve akıllı telefon uygulamanız yapın.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Hello Apk İndir Özellikleri:

 • Apk indir Boyut: Cihaza göre değişir

 • Apk indir Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişir

 • Apk indir için Gereken Android sürümü: Cihaza göre değişir

 • Apk indir Sunan: Facebook

 • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

 • Apk indir Lisans: ücretsiz

 • Apk indir DosyaTürü: Hello-indirapk.com.apk

 • Apk indir İndirme Türü: apk

Hello Apk İndir YAPILAN YORUMLAR