Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

HIT APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

 

HIT Apk indir

HIT Apk Uygulama indir

Yeni kahraman rpg android uygulama oyunlarından bir tanesi. Sexy ve çekici güzel savaş kahramanların ile önünüze çıkan düşmanları elinizde ki muhteşem silah oyunu ile öldüreceksiniz.

Aksiyon, hız ve maceranın hiç bitmediği gerçek arkade apk indir oyun tecrübesi yaşayın. Muhteşem grafik efektleri, gerçek dövüş seslerine yakın ses efektleri ve 3D grafik mekanların da savaş oyunu oynayın.HIT Apk indir android apk indir uygulama oyunu basit kontrolleri, kolay oyunu sayesin de düşmanlarınız ile savaş yapmanızı kolaylaştıracak. Silah kontrollerinizin basit ve hızlı olarak yapılandırılması, apk uygulama indir oyunu özellikleri arasın da yer almaktadır. Sexy savaş kadınlarının gücünü apk oyun içerisin de bütün benliğiniz de hissedeceksiniz. HIT Apk indir android oyunun da düşmanlarınız mağlup ettikçe elinizde ki silah oyunu gücünü istediğiniz kadar geliştire bileceksiniz. Hangi savaş oyunu stratejisini uygulayacaksanız, ona göre silah oyunu gücünüzü geliştirin.

Sexy savaş kahramanınızın kostümlerini nasıl istiyorsanız değiştire bilirsiniz. En sexy kostümleri giydirin ve savaşlara böyle katılın. Düşmanlarınız güzelliğinizden ve sexysiliğinizden etkilensin.

HIT Apk indir bir birinden farklı canavarlar ile silah oyunu gücünüz sayesin de savaşın. Kesip doğrama oyunu olarak ta oynaya bileceğiniz bu android apk indir oyunu, sizlere savaş kazandıkça değişik ekipmanlar veriyor.

HIT APK indir

HIT APK indir

Bu ekipmanları istediğiniz gibi kullana bilir ve savaşlar da artı bir güç olarak kullana bilirsiniz. Android uygulama oyunun da değişik savaş arenaların da maceralara katılın.

Online olarak diğer kahramanlar ile apk indir uygulama programı sayesin de arenalar da oyunu oynaya bilirsiniz. Esrarengiz yerleri keşfetmek ve bu yerler de kendi destanınızı yaratmaya nedersiniz.

HIT Apk indir android uygulama programını kullanmak için gereken sistem gereksinimleri OS 4.1.0., 1.5GB RAM, ve 1.4 Ghz quad-core / 1.5 GHz dual-core. Galaxy S3, Galaxy Note 2 ile uyumludur ve daha yüksek özelliklere sahip tüm cihazlarda en verimli şekilde oynanabilir. Oynamak için internet bağlantısı gereklidir. HIT APK indir download işlemi hafızanızda yaklaşık 1.3GB boş alana ihtiyaç duyar.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

HIT Apk indir özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 47 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.1.76343

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.1.ve üzeri

  • Apk indir Sunan: NEXON Company

  • Apk indir Dil: ingilizce

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: HIT_v1.1.76343_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

HIT APK indir BENZER İÇERİKLER
HIT APK indir YAPILAN YORUMLAR