Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Infinite Sky – Android için Uçak Savaşı Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Touchten Mobile tarafından geliştirilen Infinite Sky ile askeri bir uçak savaşı sizleri bekliyor. Farklı pilotlar ve farklı uçalarla dolu bu oyunda birçok bölüm yer alıyor.

27 MB APK dosyasına göre kaliteli grafik ve seslerle desteklenen Infinite Sky oyunu, Android 2.2 ve üzeri tablet ve akıllı telefonlarda oynanabiliyor. Çok fazla donanımsal özellik gerektirmeyen bu oyunda amacınız düşman askerlerinin gönderdiği savaş uçaklarını yoketmek. Oyunda kontroller ekrana yerleştirilen ateş etme ve yön tuşları ile yapılırken kullanışlılığı gayet güzel.  3D görsellerle süslenen Infinite Sky oyununda yerçekimine karşı yarıştığınız 100 farklı bölümde özgür bir uçuş deneyimi yaşayacaksınız. Facebook ve Twitter entegrasyonu ile sosyal ağlarda puanlarınızı yarıştırabileceğiniz Infinite Sky, uçak oyunlarını sevenlerin favorileri oyunları arasında yerini alacaktır.

Infinite Sky – Android için Uçak Savaşı Oyunu Ekran Görüntüleri:

Infinite Sky 2 Infinite Sky 3 Infinite Sky 4

Infinite Sky – Android için Uçak Savaşı Oyunu Video inceleme:

Infinite Sky – Android için Uçak Savaşı Oyunu Kullanıcı Yorumları:

Cihan Yağmur: Uçak oyunlarını sevenler için eşşiz bir oyun markette yer alan. Uçağınızı geliştirmek biraz zor olsada oyunu kavradıktan sonra son derece kolay. Farklı bölümler var özellikle bölüm sonlarında çıkan büyük savaş uçaklarını yoketmek için verdiğimiz çaba beni oyuna bağladı.

Hasan Dırman: Oyundaki en güzel taraf boyutuna göre kaliteli grafikler bence tavsiye ederim güzel bir uçak savaşı.

İNDİRME LİNKİ

[ Infinite Sky indirAPK.com ]

Infinite Sky – Android için Uçak Savaşı Oyunu BENZER İÇERİKLER
Infinite Sky – Android için Uçak Savaşı Oyunu YAPILAN YORUMLAR