Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Injustice Gods Among Us Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 rating, 2 votes)
Loading...

Injustice Gods Among Us Apk İndir Oyunu

Injustice Gods Among Us Apk İndir Warner Bros. International Enterprises bizlere hazırlayıp sunduğu bu DC süper kahramanlarını zamanın da hepimiz kavga ettirmek istemişizdir.

Tam da bu oyun bizlerin zamanın da istediği bu özelliğ yerine getiriyor. Batman’i Süperman ile, Zeynay’ı, Kedi kız ile Hulk’u, Leonidas ile dövüştürmeyi kim istemezdi ki işte tam fırsatı.

İyi kahramanlarımızın nasıl bir birleri ile savaş yaparak sizlerin belirlediği stratejilerle savaş oyununu kazanadığı güzel bir apk android uygulaması.

Injustice Gods Among Us Apk İndir karakterlerin, hamle, güçler ve dişli bir liste oluşturmak ve dokunmatik tabanlı flash player apk android uygulamaları gibi fazla bir alan kaplamayan savaş ve strateji oyunudur.

Injustice Gods Among Us Apk İndir android oyunların da silah oyunu her kahramanın kendisine özgü silahları mevcut. Zamanın da filmlerini izleyip hep ben olsam dediğiniz kahramanlarınız artık bu android uygulama ile android telefon yada android tabletlerinizin ekranın da parmaklarınızın ucun da.

Injustice Gods Among Us122 Injustice Gods Among Us81 Injustice Gods Among Us31 Injustice Gods Among Us16

Injustice Gods Among Us Apk İndir oyununu online ile multiplayer olarak oynayabilirsiniz.
Multiplayer ile gerçek kişilerden oluşan savaşları gerçek rakipleri karşınıza alın ve savaşın. Kendine özgü silah oyununuz ile liderler ve müthiş ödüller ile dolu turnuvalarda dünya üzerindeki değişik strateji ile dolu oyunculara karşı yarışın.

Injustice Gods Among Us Apk İndir ile kendi savaş kadronuzu toplayın ve en sevdiğiniz DC Comics karakterleri ile oynamak: Superman, Batman, Wonder Woman, The Joker, Green Arrow, Flash, Bane, Green Lantern, Doomsday, ve diğerleri.Bu ikonik karakterlerin her biri alternatif sürümü ile yetki ve hamle yeni bir dizi, ve yepyeni bir mücadele olsun!

Injustice Gods Among Us Apk İndir 3D oyun oynama zevkine ve inanılmaz ses ve grafik programlarına hayran kalacaksınız. Injustice Gods Among Us Apk İndir ile bütün süper kahramanların ve kötü adamlar için özel animasyonlarla, telefonunuz da veya tabletiniz de en iyi sınıfının grafikleri sunar. Arkham Asylum, Batcave, Watchtower ve tam 3D render DC Comics diğer ikonik yerlerinden, savaş almak.

Injustice Gods Among Us Injustice Gods Among Us00 Injustice Gods Among Us0 Injustice Gods Among Us1 Injustice Gods Among Us12 Injustice Gods Among Us15

Bu indir Apk tarafından sizlere sunulan oyunun facebook sayfası: facebook.com/injusticegame

Injustice Gods Among Us Apk İndir özellikleri

Apk Uygulama Boyut: 33Mb

Apk Uygulama Mevcut Sürüm: Cihaza göre değişiklik gösterir

Apk Uygulama için Gereken Android sürümü: 4.0 ve üzeri

Apk Uygulama Sunan: Warner Bros. International Enterprises

Apk Uygulama Dil: İngilizce

Apk Uygulama Lisans: ücretsiz

Apk Uygulama Kategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir

Apk Uygulama Dosya Türü: Apk, APK indir

Apk Uygulama İndirme Türü: apk,Apk indir

Injustice Gods Among Us22 Injustice Gods Among Us20 Injustice Gods Among Us34 Injustice Gods Among Us101

Injustice Gods Among Us Apk İndir YAPILAN YORUMLAR

  • apk oyun
    3 sene önce

    teşekkürler admin bey takip ediyorum sürekli sorunsuz çalışıyor.