Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Kung Fu Rabbit – Android

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Play Store’da birçok ücretli uygulaması bulunan Bulkypix, yeni ücretsiz oyunu Kung Fu Rabbit‘i duyurdu. Oyunda yöneteceğiniz ana karakter olan kung fu tavşan öğrencilerini tehlikelerden kurtarmaya çalışacak ve bu yolda sizde onu kontrol ederek tehlikelerden uzaklaştıracaksınız.

Farklı bölümlerde ilerleyerek tavşan kung fu öğrencilerini kurtarmaya çalışacağımız bu oyunda hem ilerleyecek hemde karşımıza çıkan engelleri aşarak havuçları toplamaya çalışacağız. Bütün bunları yaparken sizi öldürmek için kurulmuş tuzaklardan uzak durmalı ve gerektiğinde farklı yollar ve alternatifler düşünerek kung fu rabbit in öğrencisine ulaşıp onu güven içinde kurtarmasını sağlamalısınız.

Daha önce benzerine pek ratlanılmamış grafik yapısı ile oldukça harika görünüme sahip olan Kung Fu Rabbit’te detaylara oldukça önem verilmiş. Diğer taraftan kontroller ise oyunda bizi üzen tek nokta. Çok kötü değil ama yinede farklı bir buton yapısı düşünülebilirdi. Rakiplerinize meydan okuyacağınız, eğlendirici e birazda sinir bozucu bölümleriyle dikkat çeken Kung Fu Rabbit eminiz birçok Android kullancısı tarafından beğenilecektir.

artilar

ARTILAR

Harika grafikler

Bağımlılık yapan bölümler

İlerledikçe zorlaşan oyun yapısı

eksiler

EKSİLER

Kontroller geliştirilmeli

Kung Fu Rabbit – Android Ekran Görüntüleri:

Kung Fu Rabbit 1 Kung Fu Rabbit 2 Kung Fu Rabbit 3

Kung Fu Rabbit – Android Kullanıcı Yorumları:

Sercan Öven: Oyun grafik, ses ve kontrol olarak güzel. Eğlenceli ve hoş bir yapısı var. Bu tarz oyunları sevenlerin çok hoşuna gidecektir. Tek kötü yanı oyunun arada kendi kendine kapanması.

Vedat Şahin: Kesinlikle seveceksiniz.

İNDİRME LİNKİ

Kung Fu Rabbit  indirAPK.com ]

Kung Fu Rabbit – Android BENZER İÇERİKLER
Kung Fu Rabbit – Android YAPILAN YORUMLAR