Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

LEGO NEXO KNIGHTS MERLOK 2.0 Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

LEGO NEXO KNIGHTS MERLOK 2.0 Apk indir

LEGO NEXO KNIGHTS MERLOK 2.0 Apk Uygulama indir

Çocukluğumuzun en sevdiğimiz oyunu olan Lego oyunları, hem zekamızı geliştirmekte hem de el becerilerimizi geliştirmekte büyük yararı olmuştu. Şimdi ise Lego firması bu zeka geliştirici oyunu android telefon ve tablet ekranlarına taşıyarak zamanın gereklerine uyum sağladı. Klasik savaş oyunu tarzın da Lego karakterleri ile yapılan android oyunları 3D grafik efektleri sayesin de güzel bir görüntü yakalamış.

LEGO NEXO KNIGHTS MERLOK 2.0 Apk indir android oyununundan bahsedecek olursak zafer için savaşmak ve elinde ki silah oyunu gücünü iyi kullanman gerekiyor. Silah oyunu yanın da kalkan olarak kullandığın silah sana apk oyun indir içerisin de en büyük strateji apk oyun için kullanacaksın.

Her savaş ve strateji macera oyunların da olduğu gibi LEGO NEXO KNIGHTS MERLOK 2.0 Apk indir android oyunu içerisinde de kötü karakterler var. Jestro bu apk indir oyununun kötü karakteri ve onun oluşturduğu Lava Canavarlar ordusu ile savaş oyunu oynamak için size de NEXO KNIGHTS ekibini toplamak gerekir apk oyun da size yardımcı olacak olan sihirbazın Merlok 2.0 ve güçlü sihirleri yanın da olacak.

Düşmanların için NEXO güçlerini kullanman gerekecek. Bu nedenle Nexo gücü toplamak üzere savaşlara ve aramalara azır olun.Sana ait olan Nexo koleksiyonu oluştur.
NEXO Knights kontrolleri için android telefon ve tablet ekranından ilerleyerek zırh ve silah kabiliyetlerini yükseltmen gerekecek olan bir apk oyun.

LEGO NEXO KNIGHTS MERLOK 2.0 Apk indir android uygulama programı ücretsiz olarak sunulmuştur. Diğer apk indir uygulamaları gibi hiçbir uygulama içi satın alma opsiyonu sunmaz.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

LEGO NEXO KNIGHTS MERLOK 2.0 Apk indir

LEGO NEXO KNIGHTS MERLOK 2.0 Apk indir

LEGO NEXO KNIGHTS MERLOK 2.0 Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 434 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 2.0

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: LEGO System A/S

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: LEGO® NEXO KNIGHTS™ MERLOK 2 0_v1.3.3_indirapk.com.xapk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

LEGO NEXO KNIGHTS MERLOK 2.0 Apk indir BENZER İÇERİKLER
LEGO NEXO KNIGHTS MERLOK 2.0 Apk indir YAPILAN YORUMLAR