Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Lucky Patcher Lisans Kontrolü Kapatma Resimli APK

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Lucky Patcher Lisans Kontrolü Kapatma

Lucky Patcher Lisans Kontrolü Kapatma Resimli Anlatım.

Sizlere bu yazımızı da Luck Patcher android apk uygulama programının resimli anlatım olan yazımızı paylaşacağız. Bir çok android apk kullanıcılarının telefon ve tablet kullanırken yaşamış oldukları root problemi çözümünü bu ve diğer yazılarımız da bula bilirsiniz. Luck patcher lisans kontrolünü kapatma ile ilgili bir çok kullanıcımız çeşitli lisans hataları ve lisans kontrolünü kapatma ile ilgili sorunlar yaşamaktadır. Aradığınız bütün cevapları resimli anlatım ile ilgili yazımızı da bulacaksınız.

Lucky patcher apk indir uygulamasını yüklerken android telefon yada tabletinizden öncelikle gerekli izinler olması gerekiyor. lucky-patcher download ettiğiniz de android apk uygulamasını android telefonunuza kurarken doğrulama gibi sizden bir onay isteyecek.
Lucky patcher, apk indir uygulamasını indirmeden önce başka bir apk uygulaması yada apk programı kurmuşsanız, sizden nasıl bir onay isteyeceğini bilirsiniz. Daha önce zaten rootlu bir cihaz kullanıyorsanız Bilinmeyen Kaynaklardan Yüklemeye İzin ver işaretlidir.
Lucky patcher apk uygulamasını android telefon yada tabletin-ize yüklediniz ve apk uygulamasını açtınız karşınıza android telefonunuzda ki bütün apk uygulamalarınızın listesi çıkar KIRMIZI işaretli olanlara müdahale edemezsiniz kesinlikle o apk uygulamalarınızla oynamayın!

Lucky Patcher Lisans Kontrolü Kapatma Resimli APK

Apk uygulamalarınız içerisin de özel yama bulunan uygulamalarınız daha kolay Lucky patcher ile yama yapmadan önce yedekte alabilirsiniz.

Her hangi bir ters durum da elinizde bir yedeğinizi kullanarak düzeltebilirsiniz bu yönüyle de gayet kullanışlı bir apk indir uygulama programıdır.

 

Yama yapma işlemi veya reklamları engelleme işlemi kısaca uygulamaya tıklayarak Apk uygulamasın da bulunan seçeneklerden Lisans Kontrolünü kaldırma seçeneğine tıklayın.Buradan isterseniz Lisans kontrolünü kaldırabilir veya isterseniz de Google reklamlarını kaldır seçneğine tıklayarak google reklamlarını kapatabilirsiniz..
Lucky patcher apk uygulaması içerisin de bulunan
Lisans seçeneğini tıkladığınızda karşınıza çıkan ekran da Otomatik Modları seçmeli ve Otomatik mod tikli olmalıdır. Apk uygulaması içerisinde denediğiniz Lucky patcher mod kendisi yama yapmaya çalışacak ve size bir yüzde verecek.
Yapmış olduğunu yama başarılı bir şekil de tamamlanamamış ise Otomatik mod (Ters) seçeneği ve Diğer Yamalar (Aşırı Mod) bu ikisini seçip öyle deneyin.

Lucky patcher apk uygulaması ile Lisans kontrolünü devre dışı bıraktığınız bütün apk uygulamayı intrenet kapalı çalıştırın sonra internet bağlantısıyla tekrar deneyin!

Daha ayrıntılı bilgiye ulaşmak için indirapk sitemizde bulunan Lucky Patcher APK – Android Lisans Kontrolünü Kapatma yazımıza bir göz atın. Apk uygulamsı için indirme linki aşağıda verilmiştir.

www.indirapk.com/lucky-patcher-apk-android-lisans-kontrolunu-kapatma/

Lucky Patcher Lisans Kontrolü Kapatma Resimli APK BENZER İÇERİKLER
Lucky Patcher Lisans Kontrolü Kapatma Resimli APK YAPILAN YORUMLAR

 • Kaan
  3 sene önce

  Yapılan yorumlar niye gözükmüyor

  • admin
   3 sene önce

   Kimse yorum yapmadığından olabilir. Eğer bir sorunuz var ise yardımcı olabiliriz.