Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Mage And Minions Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Mage And Minions Apk indir

Mage And Minions Apk Uygulama indir

Dünyayı tehdit eden şeytani karanlık güçlere karşı savaş oyunu oynamaya ve dünyayı kurtarmaya hazır mısın?
Android oyunları
hızlı ve tempolu bir şekilde aksiyonun hiç bitmeyeceği maceraya seni bekliyor. Karakter apk oyun indir ile arkade bir oyun olan RPG deneyimi yoğun savaş ve silah oyunu strateji, taktikler sayesin de arenalarda hayatta kalma mücadelesi ver.

Oluşturduğunuz apk rpg oyun karakterlerinin üzerlerinde ki zırh, kıyafet, silah ve savaş kabiliyetlerini geliştirme imkanı sunuyor.
Mage And Minions Apk indir android oyun içerisin de gerçek hayatta rastlayamayacağınız yaratık olan ejderha öldürmek ister misiniz? Bu ejderha öldürmeye gelmeden geçmek zorunda olduğunuz çok zorlu bölümler bulunuyor. Kuru kafa yaratıklar, iskelet yaratıklar, büyük canavarlar yani kolaydan oyun indir bölümlerinden, zorlaşan apk oyun indir bölümlerine sizleri bekleyen aksiyon ve macera dolu bir çok etap bulunuyor.

Mage And Minions Apk indir

Mage And Minions Apk indir


Android telefon ve tablet için rahatlıkla oynayabileceğiniz bir android oyunları serisinden bir apk oyun. Android telefon ve tablet ekranına dokunarak apk RPG karakterinizi yönlendirirken, karşınıza gelecek olan düşmanlar ile savaş oyunu oynamak zorunda kalacaksınız.

Kazandığınız savaşların yanın da çıkacak olan hazineleri alarak, karakterinizi güçlendireceksiniz. Her bölümü geçtikten sonra mutlaka karakterinizin güç yeteneklerini ve silah oyunu yeteneklerini kontrol ederek geliştirin.
Mage And Minions Apk indir android oyun ile daha sonradan gelecek güncelleştirmeleri download ediniz. Çünkü bu güncelleştirmeleri download ettiğiniz de sizlere çevrim dışı androi apk oyun indir oynama seçeneği sunacak.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Mage And Minions Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 73,90 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: V1.2.42

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Making Fun, Inc.

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Mage And Minions V1.2.42-indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Mage And Minions Apk indir BENZER İÇERİKLER
Mage And Minions Apk indir YAPILAN YORUMLAR