Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MARVEL Future Fight APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

MARVEL Future Fight APK indir

MARVEL Future Fight APK Uygulama indir

Aksiyon ve macera apk oyun programlarına yeni bir çizgi film karakterleri daha eklendi. MARVEL Future Fight çizgi karakterlerinin dünyayı kötülüklerden korumaya ve kurtarmaya çalışması. En çok sevdiğimiz çizgi film ve sinema karakteleri, yeni bir android oyunları içerisin de buluştu.

Ekibi kurarak savaş oyunlarına başlıyorsun. Ekibin 3 kişiden oluşmakta, istediğin apk indir karakterlerini seçerek MARVEL Future Fight APK indir android oyununa başlıyorsun.

Yeni bir apk RPG oyun deneyimini sizlere sunuyor. Android oyun içerisinde zor da kaldığınız durumda diğer RPG karakterinizi apk oyuna dahil ederek, onun silah oyunu gücünden faydalanıp düşmanlarınızı mağlup edin. MARVEL apk indir oyunu için kahramanlarını topla bir takım oluştur. Aksiyon ve macera keyfini yaşamak için ve android RPG oyun tecrübesini android telefon ve tablet ekranında oynamak için zaman kaybetme. MARVEL Future Fight APK indir android oyun ile dünyada ki hayatları kurtarmak ve yaşatmak senin parmaklarının ucunda.

En çok sevdiğin apk rpg karakterlerinden takımını oluştur. İster Iron Man, ister Örümcek Adam, isterseniz de Loki ve diğerlerinden oluşturacağınız takım ile en iyi silah ve savaş oyunu gücünüzü yansıtan takım ile düşmanlarınızla savaşın.
MARVEL apk indir oyunu ile sizlere verilecek olan görevden size uygun olanı seç, düşmanın gerçek yüzünü dünyaya göster ve geleceği kurtar!

Android rpg karakterlerinden 3 kişi ile takımını kur, diğer apk oyun kullanıcıları ile savaş! Silah oyunu için kullanmak üzere verilen 4 özel güç içerisinden sana uygun olanı seç.

Hiç yaşamamış olduğunuzu tahmin ettiğimiz bir diğer özellik ise. birlik sistemi adı verilen android uygulama programı sayesinde, apk oyun arkadaşlarının RPG karakterlerini yanınız da savaşa götüre bilirsiniz.

MARVEL Future Fight APK indir

MARVEL Future Fight APK indir

MARVEL Future Fight APK indir android oyunları yenilikleri

Muhteşem Gwenpool, android oyun takımına katılıyor.

Apk oyun için eklenen ve bir birinden farklı özellikleri olan Avengers: Sincap Kız, Beyaz Kaplan, Wiccan, Hulkling ve Songbird 5 farklı savaşçı dahil edildi.

Grafik ve görsellik açısından eklenen 2 farklı özel kostüm Wasp ve Nebula android oyun keyfine farklılık katacak.
Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

MARVEL Future Fight APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 60 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.2.0

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 3.0 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Netmarble Games

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Future Fight-v3.2.0-indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

MARVEL Future Fight APK indir BENZER İÇERİKLER
MARVEL Future Fight APK indir YAPILAN YORUMLAR