Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

MoboPlayer 2,0 – Android için Tüm Videoları Açan Program

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (68 rating, 15 votes)
Loading...

MoboPlayer içerisinde yer alan dahili kodek paketleri ile neredeyse tüm uzantılardaki videoları açabiliyor.

Android marketin en iyi video oynatıcılarından birisi diyebileceğimiz bu kullanışlı uygulama, akıllı telefonunuzu adeta bir film/video makinesine dönüştürüyor. Tüm video formatlarını desteklediği belirtilen MoboPlayer, bazı durumlarda yazılım kod çözme olarak ayarlanması lazım eğer açamadığını bir video olursa bu ayarı yaparak açamadığını uzantıdaki videoları açabilirsiniz. SRT, SAA, ASS gibi popüler alt yazı formatlarınıda destekleyen MoboPlayer gelişmiş video yönetici paneli ile android telefon ve tabletinizdeki tüm videoları otomatik olarak bulma özelliğine sahiptir. Dahili medya kütüphanesine topladığı bu video ve filmleri dilediğiniz zaman kolayca seçebilir ve sorunsuz bir şekilde izleyebilirsiniz.

MoboPlayer – Android için Video Oynatıcı Ekran Görüntüleri:

MoboPlayer – Android için Video Oynatıcı Kullanıcı Yorumları:

Ali Yanmış: Iyibir program.kisa kullanim özellikleri var. Ama telefonda nevar neyok,butun sese görüntü dosyalarni aciyo.bunlarin arasinda yukledigin klip leri ariyosun.birde hep listen sirasiyla parçalari calarken,hep önceden biraktigin yerden devam ediyo. can sıkıcı bir durum. Ama gen iyibir program.kullaniyorum devamlı

Uğur Doğru: aradigim bir programdi herkeze tavsiye ederim

Kasım Erer: Valla film icin denemedigim program kalmadi ve ilk defa yorum yapiyom elinize saglik yaptinmi en iyisini yapacan ornek .

Mustafa Kurban: Her türlü uzantıyı kabul ediyor hemde çok hızlı.s3 de olan ekranda çalma özelliği de var

 

MoboPlayer 2,0 – Android için Tüm Videoları Açan Program BENZER İÇERİKLER
MoboPlayer 2,0 – Android için Tüm Videoları Açan Program YAPILAN YORUMLAR