Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Paradise War Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Paradise War Apk indir

Paradise War Apk Uygulama indir

Gracier, Aden ve Elmore 3 asil krallıklar arasın da yapılan barış antlaşması Gracier ve Elmore krallıklarının bir birleri ile ittifak yaparak, altın için Aden krallığına savaş açmaları ile bozuldu. Aden karalı bu savaş oyunu sırasın da en önemli şövalyelerini sihirli silah oyunu ile donatarak savaş oyunu için düşman üzerine gönderdi.

Gracier ve Elmore krallıkları yanların da savaşmaları için Canavarlar, elfler ve ejderhalardan yardım aldılar. Aden kralı elfler ile daha önce den krallığın korunması için yaptığı antlaşma bu sayede bozulmuş ve elfler de düşman saflarında savaş oyunu oynamaya katıldı. Paradise War Apk indir android oyun içerisin de yapılan savaşta Aden kralı öldürüldü. Sen bu sırada bu savaş ve silah oyunu bölümünde apk oyun içerisine dahil oluyorsun. Aden krallığının vekil lordunun emirlerini alarak krallığa topraklarını ve tahtını geri kazandırman gerekecek.

Paradise War Apk indir

Paradise War Apk indir

Kısaca Paradise War Apk indir android oyun hikayesi bu şekilde. Android uygulamaları içinde basit ve güzel bir şekilde hazırlanmış olan bu apk uygulama indir 3D garafik ve ses efektleri ile macera ve aksiyon dolu bir android oyunları seni bekliyor.

Apk RPG karakter oyunu içerisinde seçeceğin bir şövalye karakteri ile başlayacağın apk indir oyunun da, bölümleri geçmeye başladıkça zorluklarda artıyor. Android Rpg karakterini oyun içerisinde yönlendirecek olan lordun emirlerine uymanı tavsiye ederiz. Apk Rpg oyun karakterini geliştir ve sihirli silah oyunu özelliklerini topla.

Ücretsiz bir şekilde sunulan apk uygulama programı yüz binlerce download edilerek online şekilde oynaya bilirsiniz.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Paradise War Apk indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 50 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 0.12.123

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.0.3 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: ENJOY GAME

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Apk, APK indir

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Paradise War Apk indir BENZER İÇERİKLER
Paradise War Apk indir YAPILAN YORUMLAR