Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Periscope APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Periscope APK indir

Periscope APK Uygulama indir

Periscope,android uygulama programı ile dünyaya canlı canlı video yayını yapmanı sağlar. Video ile canlı yayına başladığın anda seni daha önceden takip listesine almış kişilere ve ya takipçilerine bildirim gönderilerek, Periscope APK indir gerçek zamanlı olarak android telefon ve ya tabletin aracılığı ile yayına katılmalarına, yapmış olduğun yayın hakkın da ve ya yayın esnasın da konuştuğun bir konu hakkın da seni takip edenler sana yorum ve kalp göndermelerine olanak tanınır. Android apk uygulama program içersin de ne kadar fazla kalp alırsan, ekrandaki kalpler o kadar güçlü çırpınırlar.

Diğer özellikler:
TEKRAR OYNAT Özelliği: Takip ettiğiniz kişini yapmış olduğu canlı yayınını izleyemediniz ve kaçırdınız, takipçilerinin senin yapmış olduğun yayını izleyebilmeleri için yayın bittikten sonra izleyicilerin daha sonra seyredebilmesi için tekrar oynatılabilir hale getirebilirsin. Takipçilerin yapmış olduğun yayını normal izlediklerinde yaptıklarının aynısını yapabilir kalpleri ile size destek verebilirler. izleyiciler tüm deneyimi yeniden yaşamak adına yayınını kalpler ve yorumlarla birlikte tekrar izleyebilir. Tekrar yayınlar şimdilik sadece 24 saat ile sınırlıdır. Tekrar yayınını istediğin zaman silebilirsin.
ÖZEL: Android uygulama programının en önemli ve güzel özelliklerinden bir tanesi olan bu özellik, belirli insanlara yayın yapmak istersen, Periscope APK indir canlı yayına başlamadan önce apk uygulama indir programından Özel seçeneğini belirle ve yayınına kimleri davet etmek istediğini seç.

Periscope APK indir

Periscope APK indir


TWITTER: Yayına başlamadan önce android apk uygulama içerisin de bulunan kuş simgesine dokunarak Periscope APK indir yayınlarını sosyal medya organlarından bir tanesi olan Twitter’da paylaşmayı tercih edebilirsin. Takipçilerini haber vermek için canlı yayına geçerken, bir bağlantı Tweetleyerek Twittter takipçilerinin web’den (veya apk uygulamanın içinden) bunu izlemesini sağlayabilirsin
KALPLER: Periscope APK indir, android uygulama programının en önemli özelliği olan kalpler izleyicilerinden kaç tane kalp aldığının kaydını tutar. Yapmış olduğunuz yayınlardan kazandığınız kalpler ne kadar fazla kalp alırsan, “En Sevilenler” listesinde o kadar yükselirsin.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Periscope APK indir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 15 mb

  • Apk indir Mevcut Sürüm: 1.5.1

  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.4 ve üzeri

  • Apk indir Sunan: Twitter, Inc.

  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği

  • Apk indir Lisans: ücretsiz

  • Apk indir DosyaTürü: Periscope_v1.5.1_indirapk.com.apk

  • Apk indir İndirme Türü: apk

Periscope APK indir YAPILAN YORUMLAR