Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Photaf Panorama – Android için Panorama Fotoğraf Çekme Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Android için geliştirilen ücretsiz panorama fotoğraf çekmenize olanak sağlayan uygulamalar arasında en başarılılarından birisi olan Photaf Panorama, Android 2.1 ve üzeri tüm Android cihazlarda çalışabiliyor. 360 derece kesintisiz panorama resimler çekebildiğiniz Photaf, kamera yönlendirme sesnsörü ile eşsiz sonuçlar verebiliyor.

Uygulamayı kullanmak ve panorama fotoğraf çekimi nasıl yapılacak gibi konularda bilgi verecek olursak; Öncelikle uygulamayı kurun ve çalıştırın karşınıza 2 farklı seçenek çıakcak Create Panorama ve My Panorama. Create Panorama yeni fotoğraf çekmemizi diğeri ise çekilmiş panorama fotoğrafları görmemizi sağlıyor. Create Panorama yazan yere basalım ardından Automode’a geçsinmi diyecek Yes diyerek onaylayalım ve artık Panorama fotoğraf çekmek için android cihazımız hazır. Burda yapmamız gereken sağ ve üstteki sensörleri eşitlemek. Ardından fotoğrafın çekileceği yerde bizden durmamız isteniyor. Finish e basatığınız an panoroma çekimi tamamlanıyor. Açık alanda çok daha iyi görüntü ve resim kalitesi veren bu uygulama eminim birçoğumuzun işini görecektir.

Photaf Panorama – Android için Panaroma Fotoğraf Çekme Uygulaması Ekran Görüntüleri:

Photaf Panorama (Free) 2 Photaf Panorama (Free) 4 Photaf Panorama (Free) 3

Photaf Panorama – Android için Panaroma Fotoğraf Çekme Uygulaması Video İnceleme:

Photaf Panorama – Android için Panaroma Fotoğraf Çekme Uygulaması Kullanıcı Yorumları:

Dilek Kaba: Beklentilerin ötesinde ufak çaplı çekimlerimi karşılıyor.

Ersin Halay: Panaromik fotograf en az 7 dikey fotograftan bir yatay elde edilmesi durumudur. Tabiki yedi dikey fotograftan bir yatay fotograf yapilirken yanlardan kirpilacaktir. Baska turlu yatay forma giremez. Sen en baba programida yuklesen deforme olucaktir. Zaten egitimi ona gore verilir bunun, alt ve ust bosluklar fazla alinir fotograflanirken.

İsmail Gönül: Cok başarılı bir program. Herkese tavsiye ederim

Emre Bel: Cigazim wonder bence harika bir program tabi cyanogenmodla daha hizli

Demet Aydın: Böyle kusursuz uygulama bu markette yok . Elin çıkınca uyarıo sana yön söylüo dio sağa git iyi çıkar falan %1000,000 Mükkemmel. Gavurlar için ; Perfect.

İNDİR APK

Photaf Panorama (Free) indirAPK.com ]

Photaf Panorama – Android için Panorama Fotoğraf Çekme Uygulaması BENZER İÇERİKLER
Photaf Panorama – Android için Panorama Fotoğraf Çekme Uygulaması YAPILAN YORUMLAR