Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Plague Inc.APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Plague Inc. APK Uygulama indir

Zekanı en büyük stratejin ile buluşturmaya ne dersin. Dünya’ya korku salmaya ve en öldürücü virüs ile insanlığın yok olmasını izlemeye ne dersin.

Plague Inc.APK indir apk uygulama oyunu ile öyle bir virüs yap ki dünya bul salgın ile yok olsun. Apk oyun veba yada vebaya benzer salgın virüs yarat senin yüksek strateji ve korkutucu gerçekçi simülasyon eşsiz bir karışım olsun.

Sizin android telefon yada tabletiniz de oyun oyna saatlerin nasıl geçtiğini anlama.

Plague Inc.APK indir oyun başlangıcın da patojen sadece ‘Hasta Sıfır’ bulaşmışsa. Apk uygulama içerisin de virüs geliştirmeye başla. Sen virüs geliştirdikçe dünya da bu virüsü yok etmek için bütün doktorlar çalışmaya başlar.

Plague Inc.APK indir android uygulama da göreceksin ki düşman olan ülkeler bile senin yarattığın virüs sayesin de birlikte savaşacaklar. Şimdi kendini apk indir programı ile savunmak için yapabileceğiniz her şeyi, insanlığa karşı adapte ederken ölümcül küresel Veba evrimleşerek insanlık tarihinin sonunu getirmek gerekir.

Plague Inc.APK indir senin zekice hazırlamış olduğun strateji ve yeni savaş metodu ile dünya bu virüsü yok etmek için yeni silah keşfetmek ve senin hazırladığın savaş oyununa dahil olmak zorunda. Çünki bu apk programı sayesin de göreceksin ki insanlar yürüyen zombi olacak.

Benzer diğer bir apk oyunu ise Bio Inc. Biomedical Game APK indir apk oyunu. Bu oyun da aynı şekil virüs yapıp yeni strateji ile dünya da savaş ve kaos çıkartmak amaç. Her iki oyun da farklı özellikler sunmaktadır sizlere.Beğeneceğinizi umduğumuz bu iki strateji ve savaş oyunu dünya’ya virüs salgını yaymak ve dünya ülkeleri de bu salgın virüse karşı yeni silah oyunu geliştirmek zorunda.

Apk indir oyunu içeriğin de muhteşem grafik tasarımı dünya haritası ve bu haritanın içerisine yerleştirilmiş olan çok güzel flash player apk uygulamaları mevcut. Oyunu indir apk ayrıcalığı ile indirip güzel zaman geçirin.

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Plague Inc.apk indir özellikleri:

 • Apk Uygulama Boyut: 47 mb
 • Apk Uygulama Mevcut Sürüm: 1.11.4
 • Apk Uygulama için Gereken Android sürümü: Android 2.3 ve üzeri
 • Apk Uygulama Sunan: Miniclip.com
 • Apk Uygulama Dil: İngilizce
 • Apk Uygulama Lisans: ücretsiz
 • Apk UygulamaKategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
 • Apk Uygulama DosyaTürü: Apk, APK indir
 • Apk Uygulama İndirme Türü: apk,Apk indir

Plague Inc.APK indir YAPILAN YORUMLAR

 • Bio Inc. Biomedical Game APK Indir | APK Indir – Android Uygulama Indir – Oyun Indir
  3 sene önce

  […] oyun bir diğer benzer apk oyun olan Plague Inc.APK indir ile bir çok benzer apk uygulama programları taşısa da Plague Inc.APK indir apk oyunu biraz daha […]