Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

RAİD AND RULE ŞAFAK OPERASYONU APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Raid And Rule Şafak Operasyonu Apk indir

Raid And Rule Şafak Operasyonu Android Apk indir

Kendisi strateji oyunudur. Clash of clans açtığı yolda ilerleyen başarılı bir program.

Raid And Rule Şafak Operasyonu Apk indir bu tarzda dünya da bir çok mobil oyun  var. Ancak bu oyunun özelliği modern dünya da geçiyor. Tanklar, toplar,uçaklar, helikopterler, modern askerler, silah oyunu mevcut. Eski strateji oyunlarındaki kılıçlar, kalkanlar, oklar gibi oyunlardan sıkılmış iseniz bu oyun tam sizlere göre.

Raid And Rule Şafak Operasyonu Apk indir başlangıç ta düşük bir düzey de başlıyorsunuz ancak diğer oyunlara göre sizlere biraz daha fazla kristal veriyor. Oyunun özelliklerin den bir tanesi bina yapacaksınız 22 saatte bitmesi gerekiyor ama fazla kristal ödeyerek hemen bitirebiliyoruz. Apk oyun akademi diye bir bina var burada oluşturduğumuz kenti, askerleri, silahları, araçları geliştiriyoruz. Geliştirmeler imiz bittikten sonra savaş oyunu başlayabiliyoruz.

Savaşı kazanıp daha çok kristaller kazanıyoruz. Savaş oyunu yanı sıra savunmayı da yapabiliyoruz. Raid And Rule Şafak Operasyonu Apk indir oyunun da düşmanınızı korkutmuş iseniz onu barış antlaşması yapmaya zorlayıp kristal kazanabilir.

Yapmanız gereken Android telefon yada Android tabletinize bu oyunu indirip kurmak ve güzel eğlenceli bir zaman geçirmek.

Raid And Rule Şafak Operasyonu Apk indir özellikleri

  • Sürüm: 1.0.2
  • Boyut: 102 MB
  • Diller: Türkçe, Rusça, İngilizce
  • Geliştirici: Mezzabites Technologies Co.,Limited
RAİD AND RULE ŞAFAK OPERASYONU APK indir BENZER İÇERİKLER
RAİD AND RULE ŞAFAK OPERASYONU APK indir YAPILAN YORUMLAR