Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Risale-i Nur – Android için Risale i Nur Okuma Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Risale-i Nur Okuma Android ile Bütün Külliyat’ları, Osmanlıca Külliyat’ları, Cevşen, Kuran, İlhimaller, Tesbihatlar, Hizb-ül Hakaik, Hizb-ül Kuran, Lugat, Tarih Çevirme, Latince ve Arapça arama, Sesli okuma gibi birçok Risale i nur Külliyat’larını dinleyebilir, okuyabilir ve widgetlar ile ana ekranınıza ekleyebilirsiniz.

Risale-i Nur Okuma Android‘in kitaplığına girdiğinizde sizi büyük bir arşiv bekliyor. Sözler, Cevşen, Tesbihatlar, Asa-yı Musa, Mektubatlar, Ayet-ül Kübra B. Cevap Divan-ı örf bunlardan sadece bir kaçı. Bu büyük dini eserler hakkında bilgi sahip olmak isteyenler için eşşis bir arşiv sunan 24 MB’lık bu uygulama ile sizde tüm Risale i Nur u okuyarak bilgi sahibi olabilirsiniz. Bediüzzaman Said Nursi tarafından hazırlanan bu eserleri okurken dilediğiniz yerde Not Ekeleme yapabilir, Vurgulama yapabilir, Okuyamadığınız yerleri büyütebilir veya arama yaparak aklınızda kalan soruları bulabilirsiniz. Uygulama aynı zamanda sunduğu Widget ile size gözel sözlerden bir demeti hergün telefon veya tabletinizin ana ekranına sunuyor.

Risale-i Nur – Android için Risale-i Nur Okuma Uygulaması Ekran Görüntüleri:

Risale-i Nur Okuma Android 1 Risale-i Nur Okuma Android 2

Risale-i Nur Okuma Android 3 Risale-i Nur Okuma Android 4

Risale-i Nur – Android için Risale i Nur Okuma Uygulaması Kullanıcı Yorumları:

Sait Naif Sanes: onceleri isyerinde okuyamiyorduk. bu program sayesinde isyerinde gunde en az 15 sayfa okuyorum her gun. arkadaslarda oyun oynadigimi saniyorlar ALLAH razi olsun emegi gecenlerden

Ümmühan Göksel: Uygulama çok harika. Emegi geçenlerden Allah razi olsun. Keşke Ayet-Hadis mealleri ve hasiyeler de eklense.Sadelestirilmis Sözler’i sabırsızlıkla bekliyoruz.

Mehmet Sadık İncekara: programı gmail ile senkronize edebilir misiniz? Cunku aldigimiz notlar, altını çizdiğimiz yerler telefonumuzu yeniledigimizde veya formatladigimizda yaptigimiz calismalar kayboluyor. .halbuki gmail veya kendi sahsimizla irtibatli bir senkrizasyon işlemi ile böyle buyuk bir sıkıntı ortadan kalkacaktır. ..selametle inşaallah

Ayşen Turhal: Yeni bir ogrenciyim..hocamiz benden ozelikle Risale okumami istedi..nerden bulurum derken, telefonumu arastirirken karsima cikti…nasil tesekkur edebilecegimi bilemedim..Allah hep yaninizda olsun..

Mustafa Erenler: çok faydalandığım güzel bir programdı.ama yeni aldığımız cihazda (android 4.1.1 de) kurulum yapılıyor ama kitaplar görünmesine rağmen açılmıyor. lütfen güncelleme ile düzeltebilirmisiniz. Allah razı olsun.

Risale-i Nur Okuma Android indirAPK.com ]

Risale-i Nur – Android için Risale i Nur Okuma Uygulaması BENZER İÇERİKLER
Risale-i Nur – Android için Risale i Nur Okuma Uygulaması YAPILAN YORUMLAR