Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Roamler Apk İndir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Roamler Apk İndir

Roamler Apk Uygulama İndir

Android telefon ve ya tablet kullanarak gezdiğin yerlerden para kazanmak istermsin? Hem mağaza, market gezeceksin, hem de bu gezmelerinden para kazanacaksın. Apk uygulama android telefon ve tablet için download ederek hemen para kazanmaya başla.

Sende çalışıp kendi evinin bütçesine katkıda bulunmak ve cep harçlığını çıkartmak istiyorsan bu android uygulama indir kullanmalısın. Mağazaların ve marketlerin renkli dünyalarına girmeye hazırmısın? Büyük firmaların ürünlerini mağaza ve marketlerde denetleyerek, gezdiğiniz yerlerin fotoğaraflarını çekip apk uygulama programına gönder hesabına paran yatsın.

Roamler Apk İndir android uygulama ile gelecek olan görevleri, büyük markaların bildirecekleri ihtiyaç ve istekleri ile görevler oluşturulur; sizlere sunulacak olan birçok firmanın değişik görevlerini denetleyeceksin.

Roamler Apk İndir

Roamler Apk İndir

Para kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bir çok firmanın değişik noktalarda ürünlerinin nasıl sergilendiğini, nasıl düzen alındığını gösteren fotoğraflar çekerken bulabilir; hoş bir şehir gezintisin de en güzel ve en iyi graffitinin peşine düşebilirsin. Bir yolun kenarın da dikkatini çeken reklamı fotoğraflarken, ya da bir mağazanın vitrininde ki markanın ürünlerini manken üzerinde nasıl kullandığını fotoğraflarla Roamler Apk İndir ekibine göndererek anlatmak istersin. Roamler dünyasın da emeklerin ve çabaların değerlendirilerek tecrübe puanı (XP) ve nakit kazanç olarak geri dönecek. Ne kadar çok çalışıp emek harcarsan Tecrübe Puanı (XP) kazanırsın, bu sayede yüksek puanlar biriktirerek daha üst seviyelere ve daha iyi ve güzel görevlere ulaşabilirsin!
Roamler android uygulama programı sana harita üzerinde android telefon ve tablet te görebileceğin bir dizi görevler gösterecek. Roamler Apk İndir ile sana gönderilen görevleri söylenen adımları bire bir gerçekleştirmek ve en fazla 2 saat içinde Roamler Apk İndir ekibine göndermek. Firmalar senin sayende markaları hakkın da istedikleri bilgilere ulaştıkça, XP puanlar ve kazançlar da kazanacaksın!

Roamler Apk İndir Özellikleri:

  • Apk indir Boyut: 22 mb
  • Apk indir Mevcut Sürüm: 3.11.0
  • Apk indir için Gereken Android sürümü: Android 4.1 ve üzeri
  • Apk indir Sunan: Roamler
  • Apk indir Dil: Bir çok dil desteği
  • Apk indir Lisans: ücretsiz
  • Apk indir DosyaTürü: Roamler_v3.11.0_indirapk.com.apk
  • Apk indir İndirme Türü: apk
Roamler Apk İndir YAPILAN YORUMLAR