Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SanDisk Memory Zone 1.4.1 – Bellek ve Dosya Yönetici Yedekleme Uygulaması

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Daha çok ürettiği hafıza ürünleriyle ön plana çıkan Sandisk, Android için çok kullanışlı bir uygulamayı Android kullanıcılarının beğenisine sundu üstelik ücretsiz olarak. SanDisk Memory Zone ismini alan bu güzel uygulama ile dosyalarınızı yönetebilir, bellek kartınız üzerindeki kısımlara bağlanarak kontrolü elinize geçirebilirsiniz.

SanDisk Memory Zone ile hafıza kartınızda veya telefon hafızasında yer alan dosyaları kolayca yerlerini değiştirebilir ve Cloud (bulut) sunucunuza kolayca yedekleyebilirsiniz. SanDisk Memory Zone‘un desteklediği cloud uygulamaları arasında Dropbox, Box, Picasa, Google Docs, SugarSync, SkyDrive ve Facebook yer alıyor.

Herkezin bildiği gibi telefonun performansı telefonun veya tabletin dahili hafızasının dolması yüzünden düşebilir bu gibi konularda SanDisk Memory Zone size yardımcı oluyor ve saniyeler içerisinde dahili hafızadan SD Kartınıza dosyaları taşıyarak belirli bir ölçüde perofrmans artışı olduğunu göreceksiniz. Uygulamanın arayüzüde Android dosya yönetici uygulamalar arasında ne kadar iddialı olduğunu gösteriyor. Türk kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen SanDisk Memory Zone şimdiden 5 milyonu aşkın Android cihaz tarafından kullanılıyor.

SanDisk Memory Zone – Anadroid için Bellek ve Dosya Yöneticisi Ekran Görüntüleri:

SanDisk Memory Zone 1 SanDisk Memory Zone 2

SanDisk Memory Zone 3 SanDisk Memory Zone 4

SanDisk Memory Zone – Anadroid için Bellek ve Dosya Yöneticisi Video İnceleme:

SanDisk Memory Zone – Anadroid için Bellek ve Dosya Yöneticisi Kullanıcı Yorumları:

Mehmet Yıldırım: Sandisc hafıza kartı aldığımda pakette gördüm yükledim ve diğer file manegerler çöpe

Olcay Tuncel: Daha ne olsunki hersey bir yerde toplanmis cok basarili

Burak Gürsoy: Cok guzel kesinlikle indirin fakat back up alirken bittikten sonra kendi kendine kapanmiyor sen programi sonlandirmadan güncellenirse dahada mukemmel okur

Serdar Doğan: Cok guzel kesinlikle indirin fakat back up alirken bittikten sonra kendi kendine kapanmiyor sen programi sonlandirmadan güncellenirse dahada mukemmel okur

Can Cengiz: Telefon hafızasında müzik ,resim yada videolarinizin yer kapılmamasını istemiyorsanız.kesinlikle yüklemeniz gereken bir program.

Sezer Sunar: Özellikle bulut hesapları da entegre edebiliyor olmamız iyi olmuş.

SanDisk_Memory_Zone_1_4_1 indirAPK.com ]

SanDisk Memory Zone 1.4.1 – Bellek ve Dosya Yönetici Yedekleme Uygulaması BENZER İÇERİKLER
SanDisk Memory Zone 1.4.1 – Bellek ve Dosya Yönetici Yedekleme Uygulaması YAPILAN YORUMLAR