Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Shadow Fight 2 APK indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (5 rating, 1 votes)
Loading...

Shadow Fight 2 APK indir

Shadow Fight 2 APK Uygulama indir

Dünya çapın da 40 milyonu aşan kullanıcı sayısı ve hızla büyüyen bu android apk indr uygulaması, bir dönemler Facebook dövüş oyunlarında bir numara idi.

Ancak Shadow Fight 2 APK indir android uygulaması çıkınca Facebook’ta oyun oynayan sayısı azaldı, ama hala iyi durumda oyuncu sayısı açısından. Shadow Fight 2 APK indir bir zamanların en popiler android apk indir oyunu olan street fighter android apk uygulamasından grafik, görsel, ses efekti ve flash player apk uygulamalarının yanı sıra strateji bu android apk oyunu da çok önemli bir yer tutmaktadır.
Shadow Fight 2 APK indir oyun apk içerisin de seçtiğiniz Figh 2 karakterleri sayısız ölümcül silah ve nadir zırh korumaları ile Fight 2 karakterlerini donatmanızı sağlar. Shadow Fight 2 APK indir gerçeğe yakın dövüş uygulama teknikleri ile de sizlere grafik programlarının ne kadar gelişmiş olduğunun bir göstergesidir.

Shadow Fight 2 APK indir android apk oyunun amacı ezeli düşmanlarınızı yok et, gölgeler kapısı kapat ve onları oraya hapset.Savaş oyunu içerisin de kazanan sen ol. Savaş oyunu kazanmak için elin de bulundurduğun silah tekniklerini ve silah oyunu iyi yap, tekme, yumruk ve her türlü darbeye hazırlan.

Android telefon yada tabletin de çok güzel bir şekilde oynayacağın bu Shadow Fight 2 APK indir apk oyunu senin sezgisel kontroller ile dokunmatik ekranlar için özellikle tasarlanmış tamamen yeni bir mücadele arayüzü sayesinde düşmanlarınıza kazanma şansı bırakmayın. Dövüşçünü destansı kılıçlar, nunçaku, zırh,sihirli güçler ve daha fazlasıyla kendi isteğine göre hazırla.

 

Yapmanız gereken Android telefonlar için apk oyun android download ile Android telefon ve tabletinize oyun indir ve kur.

Shadow Fight 2 APK indir özellikleri:

  • Apk Uygulama Boyut: 95 mb
  • Apk Uygulama Mevcut Sürüm: 1.9.18
  • Apk Uygulama için Gereken Android sürümü: Android 3.0 ve üzeri
  • Apk Uygulama Sunan: NEKKI
  • Apk Uygulama Dil: İngilizce
  • Apk Uygulama Lisans: ücretsiz
  • Apk UygulamaKategori: Android telefonlar için apk oyun android download, Android Uygulama indir
  • Apk Uygulama DosyaTürü: Apk, APK indir
  • Apk Uygulama İndirme Türü: apk,Apk indir

Shadow Fight 2 APK indir BENZER İÇERİKLER
Shadow Fight 2 APK indir YAPILAN YORUMLAR