Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Shooting Club 2: Sniper – Android Keskin Nişancı Oyunu

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

OGUREC APPS yapımı silah oyunlarından birisi olan Shooting club 2‘nin yeni versiyonu Sniper yayınlandı. Oyunda hem eğlenirken hemde nişan alma ve silah becerilerinizi geliştirebildiğiniz için bir nevi sniper simülatörü gibi olmuş.

Shooting Club 2: Sniper‘a ilk bölümden başladığınızda sizi bir nevi atış poligonunda eğitime sokuyor. Burda dikkat etmeniz gereken nokra bayrağa bakarak rüzgarın hızı ve yönünü düşünerek atışı ona göre gerçekleştirmek. Sağ üst köşede yine kalp atışımızı görerek daha isabetli atışlar yapmamız hedeflenmiş. Farklı silah modelleri ve mermiler alabildiğimiz oyunda kendimizi geliştirmek her ne kadar zor olsada sniper oyunları içerisinde hatrı sayılır bir yere sahip olacağından hiç kuşkumuz yok. Oyunda silah alım işlemlerini ana menü altında yer alan Gun Story den yapabilir, Armory kısmından da mermi, kalp hızını yavaşlatıcı ilaç gibi çeşitli ekipmanlar edinebilirsiniz.

Shooting Club 2: Sniper – Android Keskin Nişancı Oyunu Ekran Görüntüleri:

Shooting club 2 Sniper 1 3 Shooting club 2 Sniper 1

Shooting club 2 Sniper 1 1 Shooting club 2 Sniper 1 2

 Shooting Club 2: Sniper – Android Keskin Nişancı Oyunu Ekran Görüntüleri:

Shooting Club 2: Sniper – Android Keskin Nişancı Oyunu Kullanıcı Yorumları:

Mehmet Şakir: Tek eksigi kazandimiz expi goremiyoruz menude falan.Yapamayanlar ruzgarin yonune ve kalp atislarina dikkat etsin kalp tam ortada olmali ve ruzgarin yonune gore nisan alin

Vedat Açıklar: Silahi degistirin puaninizla 20binlik silah isinizi goruyor alti bes para etmez zor bi oyun yeni bolumler gelmesi lazim cabuk bitti hepsi uc yildiz

Jale Şen: Mantık olarak kalp atışı ortada iken vurman lazım ama olduğu zamanlar da oluyor olmadığı zamanlar da bir de kalp atisinin yanında nefes daha önemli. Alperen Kral: Nişan alma becerim gelişti.

Ercan Güzel: Arkadaslar atla deve degil bu oyun ama vakit gecirmek icin bence idare eder. Hem cok yer de kaplamiyor.tavsiye ederim.ancak gelistirilebilecegi de bi gercek.yapanlarin eline saglik..

İNDİRME LİNKİ

Shooting Club 2: Sniper indirAPK.com ]

Shooting Club 2: Sniper – Android Keskin Nişancı Oyunu BENZER İÇERİKLER
Shooting Club 2: Sniper – Android Keskin Nişancı Oyunu YAPILAN YORUMLAR