Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Sniper Fury Apk indir

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Sniper Fury Apk indir Oyunu

Gameloft’un yeni bir oyunu. Adından da anlaşılacağı gibi keskin nişancı oyunu,aksiyon ile dolu bir oyun.Hem android hem de ios için sürümleri mevcut. Oyun 3 bölümden oluturulmuş.

Sniper Fury Apk indir bu bölümler Şanghay, orman ve dubai bölümleri geçerek diğerlerini açıyorsunuz. Oyun da çeşitli modlar da eklenmiş. Bunlar hikaye keskin nişancı, saldırı ve kontratlar olarak yapılmış. Keskin nişancı modun da uzaktan savaşı yapıyorken, saldırı modunda daha yakın savaş yapıyoruz.

Oyun da türkçe dil desteği sunulmuş. Sniper Fury Apk indir oyunun da 130 dan fazla bölüm var oyun içerisin de, bölümlerin kısa olması olumsuz tarafı iken grafikler ve sesler çok başarılı yapılmış. Yavaş çekimleri gayet başarılı bölüm sonların da silah oyunu ile yaptığınız son atış ta yavaş çekim devreye giriyor.

Sniper Fury Apk indir oyun bizlere bir çok silah desteği sunuyor. Oyunun güzel tarafların dan bir tanesi de bu. Oyun içeriği çok zengin bir şekilde yapılmış. Başka bir özelliği ise bölümleri geçtikçe yeni karakterler de çıkıyor. Bölümlerin kısa olması oyunu hızlı bir şekilde oynamanıza neden oluyor. Savaş oyunlarında ki aksiyon ve strateji bu Sniper Fury Apk indir oyunu için de geçerli. Yapmanız gereken Android tabletinize ve android telefonunuza oyunu indirip kurmak ve güzel bir zaman geçirmek. 

Sniper Fury Apk indir oyun özellikleri

  • Sunan: Gameloft

  • Gereken Android sürümü: 4.0 ve üzeri

  • Mevcut Sürüm: 1.2.1b

  • Boyut: 32Mb

  • Dil: türkçe

  • Lisans: ücretsiz

Sniper Fury Apk indir YAPILAN YORUMLAR