Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

Speedtest.net ile Android Cihazınızın İnternet Hızını Test Edin

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Ookla’ın bilgisayarlarda speedtest.net üzerinden sunduğu internet hız testi yapma / öçlme uygulaması artık android işletim sistemli cihazlarda. 3 MB’lık uygulaması ile Wifi, 3G ve EDGE bağlantılarınızın hızını test edebileceğiniz bu kullanışlı uygulama sayesinde dünyanın birçok kısmındaki sunucular arasında veri transfer hızınızı ölçerek internet hızınızı ortaya çıkartabilirsiniz.

Kullanımı oldukça kolay olan speedtest.net uygulamasını açtığınızda Begin Test dediğiniz an 30 saniye gibi kısa bir sürede internet hızınızı ölçebiliyorsunuz. Tools kısmında sonuçların kbps mi, mbps mi yoksa kb/s cinsindenmi görüntüleneceğiniz ayarlayabilir ve aynı zamanda Change Server kısmına tıklayarak farklı serverlara bağlanarak hız testi yapmasını sağlayabilirsiniz. Result menüsünde ise daha önce yaptığınız testlerin sonuçları kayıt altında tutuluyor ve ihtiyaç halinde kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Engadget, Anandtech ve BBC gibi birçok teknoloji medyası tarafından beğenilen speedtest.net Android uygulaması ile sizlerde kolay ve hızlı bir şekilde bağlantı hızınızı ölçümleyebilirsiniz.

Speedtest.net ile Android Cihazınızın İnternet Hızını Test Edin Ekran Görüntüleri:

speed test 3 speed test 1 speed test 2

Kullanıcı Yorumları:

Fikret Başarır: Bazı tepkiler dikkatimi çekti wifi hız testi birebir pcyle aynı çıkıyor daha önceki testleri listelemesi çok iyi bir özellik.

İrem Şahin: Vodafone nin internetiyle yaptığım hız testinde en son olarak download 12.67 mbit hıza ulaştı 5 mb lık bir şarkı 4 sn de iniyor

İlker Teko: 3g turboya geçmeden standart 3g ile ölçüm yapmak için indirdim. Daha indirirken ölçtü. 3mb dosya 7 dakikada indi tesekkurler turkcell…

Mustafa Kakar: Kardeşim net problemin varsa hattın 3G desteğinin açık olup olmadığını kontrol ettir 3G net ile edge net arası dağlar kadar fark var. Aynı noktada aynı telefon aynı avea hatta bu programla 3G net hızı 2.3 mb Edge net hızı 251kb

Speedtest.net indirAPK.com ]

Speedtest.net ile Android Cihazınızın İnternet Hızını Test Edin BENZER İÇERİKLER
Speedtest.net ile Android Cihazınızın İnternet Hızını Test Edin YAPILAN YORUMLAR

  • Kar
    6 sene önce

    gÜZEL BİR uygulama tüm bağlantılarda internet hızınızı test edebiliyor sunucu seçip o şekilde başka yerlerdeki bağlantılardaki hızıdda ölçebiliyor daha ne olsun.

  • osman
    6 sene önce

    güzel uygulama. Teşekkürler.