Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SuperGNES SNES Emulator – Snes Oyunlarını Android’de Açın ve Oynayın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Super Nintendo için geliştiirlen oyunlar artık Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızda. Mümkün olan en iyi performansı ve hızı sunmak için geliştirilen SuperGNES, ile SNES oyunlarını açabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey SNES rom bulmak ve android cihazınıza bu romu aktarmak. SuperGNES’in içerisinde yer alan araçlarla SNES oyunları rahatlıkla oynayabilir, özel tuş takımları ile üstün bir keyif alabilir veya younları kaydettiğiniz yerden devam edebilirsiniz.

SuperGNES (SNES Emulator)‘ün sunduğu özellikler arasında: SuperFX çekirdek desteği, Mario RPG, Kirby, ve diğer oyunlar için more SA1 çip desteği, Wi-Fi ve Bluetooth üzerinde çoklu oyuncu desteği Muhteşem görsel efektler, Ekran üzerinde çoklu kontrol tuşları, Özelleştirilebilir ekran çözünürlükleri, Oyunu ve Oyunun kapak resmini otomatik algılama, Hileler, SMC, FIG, SFC, ZIP ve 7z uzantı desteği.

Android 2.1 ve üzeri cihazlarda çalışabilen SuperGNES SNES Emulator, 500 bine yakın satış rakamına ulaşmıştır ve son sürümü 9 Ninsan 2013’de yayınlanmıştır.

SuperGNES (SNES Emulator) – Snes Oyunları Android Cihazınızda Ekran Görüntüleri:

SuperGNES (SNES Emulator) 1 SuperGNES (SNES Emulator) 2 SuperGNES (SNES Emulator) 3

SuperGNES (SNES Emulator) v1.3.9 indirAPK.com ]

SuperGNES SNES Emulator – Snes Oyunlarını Android’de Açın ve Oynayın BENZER İÇERİKLER
SuperGNES SNES Emulator – Snes Oyunlarını Android’de Açın ve Oynayın YAPILAN YORUMLAR

 • erdinç
  7 sene önce

  link ölmüş yeniden yüklermisin

 • exdriver
  7 sene önce

  Selam SNES(Super Nintendo) oyun konsolunun 784 adet oyununu aşağıdaki linkten paylaşmak istedim.Neredeyse konsola çıkmış tüm oyunlar Pal ve NTSC olarak paket içinde bulunmaktadır.
  Link: http://goo.gl/LVXY4

  • oguzhan
   7 sene önce

   adamsın