Hızlı Arama Robotu
Hızlı Arama Robotu

SwiftKey Keyboard – Android Klavye

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

SwiftKey Keyboard Apk İndir

Android marketin en çok satan Klavye uygulaması olan SwiftKey, 38 farklı ülkede 1 milyon 100 bini aşkın kişi tarafından kullanılıyor. Yenilikçilik bakımından Global Mobile Award for Innovation tarafından ödül alan uygulama Çoklu dil seçeneği ile ön plana çıkıyor.

Bir Android klavyesi ile ne kadar hızlı yazabilirsiniz bir düşünün ama Swiftkey Keyboard size çok ama çok daha fazlasını sunuyor. Cnet ekini tarafından son derece yetenekli ve hızlı kullanıma sahip klavye olduğıu belirtilen uygulama başta Türkçe ve İngilizce olmak üzere 60’ı geçik dilde destek veriyor ve SwiftKey’i ön plana çıkartan en önemli özellik ise aynı anda üç farklı dil kullanılabiliyor.

Herhangi bir tuşa basmadan sizin yazma şeklinizden ne yazacağınızı tahmin edebilen uygulama otomatik doğrulama özelliğiylede bakmadan bile yazacak olsanız otomatik olarak yazdığınız kelimeleri düzeltiyor.

SwiftKey Klavye, düzeltmeleri ve tahminleri yapmak için sizden sadece Gmail, Facebook, Twitter gibi sosyal platformlarda paylaştığınız yazıları kontrol ediyor ve böylece tahminler yürütüp yazdıklarınızı düzeltebiliyor. Yeni SwiftKey ile elinizie klavye üzerinde kaydırarak Swipe gibi metin girişi yapabilir, parmağınızı ekrandan kaldırmadan tüm ifadeleri girebilirsiniz.

SwiftKey Keyboard – Android Klavye Ekran Görüntüleri:

SwiftKey Keyboard - Android Klavye 2 SwiftKey Keyboard - Android Klavye 1 SwiftKey Keyboard - Android Klavye 6

SwiftKey Keyboard - Android Klavye 5 SwiftKey Keyboard - Android Klavye 4 SwiftKey Keyboard - Android Klavye 3

SwiftKey Keyboard – Android Klavye Video İnceleme:

Swiftkey Keyboard için Yapılan Yorumlar:

Mehmet Alkan: Son güncellemeden sonra yasim seriligi artmis durumda.. Bence bu cok daha iyi oldu..

Muhammet Şahin: Ben şuan bu klavyeden yazıyorum hiç bir sıkıntısı olmuyor, ne tuşlarım bit kadar ne de tahminde bi sorun var. Boşa çamur atıyorsunuz bence..

Sedat Çeliker: Ben eski sürümü kullanıyorum ve cok güzel Yorumlara baktım yeni güncellemeyi yapmadım birisi şu son güncelleme hakkında net bişey yazabilir mi acaba

Osman Nuri: bende önce SwiftKey ı kaldırıp internetten 3.1 kurdum sonra bu güncellemeyi yapıp klavyemi sorunsuz bir şekilde kullanıyorum bütün bu metni Flow ile yazdım Flow ile yazmak cok hizli bazen ne yazacağımı düşünmem için Durmam gerekiyor

Alpay tutlu: Tuğberk isimli yorumcu doğru yolu göstermiş. Öncelikle yardımları için teşekkürler. Yapılması gereken onun da dediği gibi öncelikle SwiftKey i kaldırın. Sonra SwiftKey 3 ü telefonunuza kurun. Türkçe Dil paketini kurulum sırasında yükleyin. Devamında google play den daha önce satın almış olduğunuz SwiftKey ı güncelleyin.. Artık klavye düzelmiş oluyor.Tahmin olayı mükemmel . Flow mükemmel.

[ SwiftKey Keyboard Ücretsiz Sürüm indirapk.com ]

SwiftKey Keyboard – Android Klavye YAPILAN YORUMLAR